Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Görbe kérdés, szerintetek van...

Görbe kérdés, szerintetek van esély?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nem igen szokott így fent lenni a hőm, maximum 36,9 re szokott menni, de 36,8 szokott lenni a luteális szakasz. 3-án volt pozitív az ovu teszt, ciklus rossz helyre húzta.

32-34 naposak a ciklusaim. Egy hétig szúrkált a hasam, elmúlt két napban voltak mensihez hasonló enyhe fájások, mára teljesen elmúlt, mintha elvágták volna.


Görbe alapján lehet esélyes ez a hónapunk? Mikor teszteljek? (már most tesztelnék, de az még elég korai lenne) Vasárnap kellene nem megjönnie. Szombaton ha tesztelek van esély pozira? persze csal, ha holnap is 36,8 felett mérek, meg szombat reggel is.


Köszönöm a válaszokat és jöhet egy kis drukk :) Nagyon szeretnénk már 3-an lenni :)


[link]



2015. nov. 12. 08:06
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

XD El se tudom mondani 6 év alatt mennyi tesztem volt XDDD Tudom, hogy igazad van, hogy minek tesztelni és így is büszke vagyok magamra, mert két napig volt itthon a teszt és ha tudnád, hányszor futottam neki, hogy na most ellövöm, aztán végül a pohárból a wc-be landolt a pisi XDD csak, hogy mégse lőjjem el :) Most erős leszek és pénteken lenne a mensim utsó napja. Majd akkor tesztelek, ha nem jönne meg, hőm még kitart odafent, de szerintem se lesz baba, már kezd elegem lenni és inkább várom jöjjön meg :) Ha mégis lenne, akkro meg örülünk :D


Tesztfüggőség....ááá nem tudom, hogy lehet róla leszokni :D De, komolyan igyekszem legközelebb, nem sietni :D ( Majd ide megírom mikor siker :))

Szép napot :D

2015. nov. 17. 08:18
 22/24 A kérdező kommentje:

Végül tegnap a 36. ciklusnapra megjött a mensim magas hővel és ma még feljebb is kúszott :( Remélem nincs semmi bajom, mert ez nálam egyáltalán nem szokványos :(

Túlzottan nem vagyok elkeseredve, sejtettem, hogy nem leszünk szerencsések, de örülök, hogy legalább ovum volt!

Köszönöm a drukkot, de majd legközelebb :) Ha sikerül majd ide is megírom az idejét :)

2015. nov. 19. 06:58
 23/24 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező mi ujság veled azóta?
2016. márc. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm érdeklődésed, akkor épp beteg lettem enyhe megfázás egy hétre rá meg vírusos lázas hasmenős akármi :S Lehet ezért volt fent annyira.


No de azóta is váltakozóak a ciklusaim egyik hosszabb másik rövidebb, de jártam dokinál aki közölte nem lát peteérésre utaló jelet... mindezt a görbe alapján normális ciklusban mondta :S így vérvételre küldött most pénteken megyek vissza a dokihoz, hogy megbeszéljük mi van elcsúszva. Eddigi eredmények alapján LH FSH Tesztoszteron jó, Estradiol kicsit alacsony (de ez már lehet a peteérés hiánya miatt) Progim a 26. napi nagyon lent van kb mintha ciklus elején lennék, tehát igazolva, hgoy nincs peteérés. Prolactin lesz a ludas aminek az eredményét is pénteken tudom meg. Remélem helyre tudjuk rakni :( Peteérés nélkül teljesen mindegy mit csinálok....

2016. márc. 16. 07:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!