Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue digital teszt...

Clearblue digital teszt tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sokszor hallom hogy előbb mutatta ki a terhességet mint a sima tesztcsikok?valakinek tapasztalata vele?megérné akkor kipróbálni ha a tesztem nagyon halvány lett és nem vagyok biztos az eredményben?mert az kiirja hogy igen vagy nem és nem kéne gondolkodni a csikokon
2015. nov. 12. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak a nemvart napja mutatta ki mikor a sima mar eros pozi volt. Nemvart elott halvany pozi tesztnel negativ volt a digitalis:(
2015. nov. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Érdemes megvárni a nemvárt napját. nem kell türelmetlenkedni.
2015. nov. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Baromi drága, és felesleges. Semmivel se érzékenyebb, mint egy Facelle, pl. Inkább várj még 2 napot, tesztelj egy 200 forintos teszttel, a digi árából meg vehetsz majd egy ruhácskát a babának :) Persze ha a sok pénzed van akkor vegyél :)
2015. nov. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem nagyon halvány tesztnél pozi lett a digitális nemvárt előtt 2 nappal.
2015. nov. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettőt kimutatta egyből, extra halvány tesztek után és nem kellett nézegetni, hogy van e csík vagy sem. 1-2 hetet írt ki. :)
2015. nov. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!