Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet a terhesség első tünete...

Lehet a terhesség első tünete az orrvérzés?

Figyelt kérdés
Soha nem vérzett még az orrom.... Ma vagyok az 5. Dpo-n. Ma reggel meg úgy keltem, hogy vérzik az orrom. Meg is ijedtem, mert sose szokott.
2015. nov. 13. 06:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem
2015. nov. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem, főleg, hogy 5. Dpo-n még elég messze van a terhesség. Még csak úton van a méh felé a zigóta, 10. Dpo körül kezd beágyazódni, onnantól beszélhetünk terhességről.
2015. nov. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mennyi mindent össze tudtok képzelődni..
2015. nov. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az inkább a magas vérnyomás tünete...

És még mielőtt megkérdezed a kemény/lágy széklet sem terhésségi tünet,főleg nem az 5.dpo-n!!!


Hogy nem bolondultok bele ebbe az 5.6.7.stb. dpo-zásba??

2015. nov. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. A kérdést azért tettem fel, mert alacsony a vérnyomásom, soha nem is volt magas, az orrom se vérzett még soha, így nem tudtam mire vélni az ébredéskori orrvérzést.

És nem, nincs hasmenésem, nem szurkál a hasam, és nincsenek mensiszerű görcseim, mellérzékenységem, de azért köszönöm a feltételezést!!! :)

2015. nov. 13. 08:42
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen lehet.
2015. nov. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Terhesség esetén előfordulhat de nem a legelején. Később az orrdugulás mellé társulhat aminek az orrnyálkahártya vérbősége az oka. Talán a második trimeszter eleje lehet..
2015. nov. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem az első és egyetlen tünetem az orrdugulás volt,az elmaradt menzes mellett.

Az orrom sosem vérzett pedig az orrdugulás a végéig kitartott!


Off: mi a s.zar az a dpo?

2015. nov. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
:) Az ovuláció óta eltelt napok száma! :)
2015. nov. 13. 11:28
 10/10 anonim ***** válasza:

5. dpo-n kizárt, hogy az orrvérzés terhességi tünet legyen. Ott még beágyazódás sincs.

Off: nekem szépen a 6. héten elkezdett vérezni az orrom, mindkét terhesség alatt. Nemám 2. trimeszter :)

2015. nov. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!