Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalatok Predictor,...

Tapasztalatok Predictor, Facelle, X-epil teszttel?

Figyelt kérdés

Íme az én tapasztalataim:

9.dpo - Facelle-en száradás után halvány csík, nem igazán eldönthető, hogy száradási csík-e.

10.dpo - Facelle-en időn belül kijött az ugyanolyan halvány csík, de továbbra sem egyértelmű, hogy pozitív-e vagy száradási.

11. dpo - Predictor early időn túl láthatóan pozitív, Facelle időn túl láthatóan pozitív, délutániból Intimed nagyon halványan pozitív

12. dpo - Predictor időn belül pozitív (kb. fele olyan erős a 2. csík, mint a tesztcsík.

13. dpo - X-epil nagyon nagy jóindulattal pozitív, forgatva, fénynél nézve...


Konklúzió: az x-epil rohadtul nem lehet 25-ös! Fele olyan érzékeny, mint a Facelle, meg az intimed és negyed olyan érzékeny, mint a Predictor. Szerintem sokkal inkább 50-es, mint 25-ös! És ahogy a Predictor ígéri, valóban kimutatja a terhességet 3 nappal menszi előtt. :) DE! REngeteg a fals belőle! Szóval önmagában nem hinnék neki! Csak a pozitív Facelle-el együtt hittem el én is, ami ugyanaz nap pozitív lett. ;) (Szerintem az meg érzékenyebb, mint 25-ös.


2015. nov. 15. 14:18
 1/8 mandiga ***** válasza:
Vélemények alapján a Facelle e legjobb, utánna jöhet az X-epil, a Predyctorrol meg sok rosszat hallani, sok az "álpozitív". Szerintem a Facelle tesztnek hihetsz. Esetleg tudnál feltenni képeket?
2015. nov. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De mint irtad is "idon tuli pozitiv" nem a teszt a hibas hogy idon tul ertekeled!! Idon belul van pozitivad az a lenyeg gratulalok! :)))
2015. nov. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem az x epil elég hamar kimutatta jól láthatóan, és még olcsó is.
2015. nov. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem tudom miért ilyen felkapott az x-epil. Nekem mikor már minden tesztemen a 2 csík azonos erőssegű volt az x-epil még mindig fele annyira halvány.
2015. nov. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én csak Facellel teszteltem mikor terhes lettem, úgyhogy másról nem tudok véleményt mondani, de a Facelle nemvárt napján baromi erős volt, erősebb a tesztcsík a kontrollcsíknál.
2015. nov. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mandiga, felteszem, amiről van kép:

- 10. dpo-s Facelle: [link]


- 11.dpo-s Predictor és facelle: [link]



- 12. dpo-s Predictor: [link]


A mai X-epil olyan, mint a két nappal ezelőtti Facelle.Ergo pont fele olyan érzékeny.

2015. nov. 15. 20:43
 7/8 mandiga ***** válasza:

Szóval itt is összefutottunk? :)

Szépen erősödik. Facelle tesztből én tesztcsíkot még nem láttam, csak kazettást. Nagy gratula!!!!

2015. nov. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonjuk! :)
2015. nov. 15. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!