Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyakorlott tesztelők, ez...

Gyakorlott tesztelők, ez pozitív, vagy negatív?

Figyelt kérdés

Pregnasens nevű gyorsteszttel végeztem reggel egy terhességi tesztet.

3 perc után az eredmény annyira halvány, hogy negatívnak tituláltam, majd kidobtam. Aztán csak nem hagyott nyugodni és 17-18 perc után (15 percen belül jó az eredmény) csak kikukáztam és van rajta egy határozott kontúrú, nagyon halvány második csík. A papír azt írja, hogy 15 perc után előfordulhat egy T jel. Mi az a T jel? Egy függőleges és egy vízszintes vonal, mint egy T betű, vagy egy függőleges, mintha T(erhes) lenne az ember?

Tudom, ne nézegessem idő után, de már megtörtént és nem hagy nyugodni.

Van tapasztalatotok ezzel a teszttel? Jellemző az álpozitív eredmény? Ráadásul elég korán teszteltem. DPO 10. napon. A tesztre az van írva, hogy megtermékenyülés után, akár 7-10 nappal használható.


2015. nov. 16. 07:23
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy fényképezni hiába próbáltam, mert rossz a gépem és még a tesztre sem tudok fókuszálni, nem hogy a csíkra. Az egész homályos.
2015. nov. 16. 07:26
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha már 3 perc múlva volt rajta egy halvány, akkor lehet pozitív lesz. De ha 15 percen belül leolvasható akkor varhattal volna legalább 10 percig de most az, hogy az időt 2-3 perccel túllépted a leolvasással szerintem nem vészes.

Korán teszteltél és erős csíkot nem is szabad várni, csoda, ha mutat valamit. Ismetelj 2 nap múlva.

2015. nov. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Így látatlanban azt mondom, az a biztos hogy holnap vagy inkább 2 nap múlva újra tesztelsz ☺ nekem is volt hasonló tesztem, nekem az nega volt. Sok sikert!
2015. nov. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszi, 2 nap múlva tesztelek mindenképp. Csak ez a bizonytalanság nagyon vacak...
2015. nov. 16. 07:36
 5/17 anonim ***** válasza:

A T jel a masodik csik, ne T betut kepzelj el, hanem a csikot a T(eszt) vonal helyen. Az elso csik a C(ontroll) csik, ami mindenkepp megjelenik ha jo a teszt.


Mivel halgany vonal mar volt idoben, ezert van esely, hogy terhes vagy, tesztelj ujra egy-ket nap mulva.

Az idon tulira ne adj, de csak azert mert irja a gyarto, hogy elofordulhat.


Egyebkent nekem soha nem lett idontul pozitiv a tesztem, amikor nem voltam terhes, pedig tobb fajtat hasznaltam.

Wz viszont altalanos volt, hogy a halvany pozitiv erosebben latszott, amikor elkezdett kiszaradni a teszt.

De nem ismerem ezt, amit te hasznaltal.

2015. nov. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Volt egy info vonal a betegtájékoztatón. Felhívtam, azt mondták, hogy nagyon nem jellemző, hogy időn túl kijön a második csík, csak rá kell írni a tájékoztatóra. Ráadásul alig telt le az idő. Azt mondta akivel beszéltem, hogy ha valamit mondani kéne, ebben az esetben Ő pozitívnak mondaná, de teszteljek 2 nap múlva is, azt a biztos.
2015. nov. 16. 08:09
 7/17 A kérdező kommentje:
*az
2015. nov. 16. 08:09
 8/17 anonim ***** válasza:
a pregnasens tesztem nekem mindig nagyon halvány második csíkos lett. Más is látta és sosem volt baba.
2015. nov. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, akkor még inkább próbálom nem beleélni magam. Holnap veszek egy clearbluet és szerdán megcsinálom. Addigra már mutatnia kellene.
2015. nov. 16. 08:49
 10/17 anonim ***** válasza:

Az 5. vagyok.

A clearblue szerintem megbizhato, nekem 10. dpo-n delutan halvany, de lathato pozitiv lett. Clearblue plust hasznaltam.

Valahogy igy voltam mint te, reggel masik teszt nagyon halvany lett, inkabb csak akkor latszott, amikor kiszaradt. Nem hittem neki, de nem hagyott nyugodni a dolog, raadasul egy utazas elott voltam, szerettem volna tudni, hogy terhes vagyok-e, illetve ugy tesztelni, hogy a ferjemmis latja.

Ezert probaltam ki olyan hamar.


De en akkor hittem el csak igazan, amikor valoban nem jott meg a mensim. Mindjart elokeresem neked, hogy milyenek lettek az en tesztjeim a 10. dpo-n.


Drukkolok!

2015. nov. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!