Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hallotatok a Progeszteron...

Hallotatok a Progeszteron Exelits nevü progi gyogyszerröl?

Figyelt kérdés
Erösebb mint a Duphaston????Nemrég volt az inszemünk ès ezt irta fel a doki.Én még sose hallotam rola,napi 1000 mg ot szedek.600mg ot szájon át,400 mg ot hüvelyen keresztül .De ma volt a wc papiron halvány rozsaszines vér.Pedig elvileg ekkora dozis melett nem szabadna.Légyszi aki ismeri válaszoljon h milyen tapasztalata van a bogyoval kapcsolatban.
2015. nov. 24. 19:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Segitseggel..(nem volt rendszeres ciklusom) De spontan is mert ez segitett hamar teherbe estem a szurik utan! De veled mi ujsag az erdekesebb most! Van uj teszt? :))
2015. nov. 25. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Szia van uj teszt és képzeld a tegnapihoz képest sokkal erösebb,persze azt nem mondom hogy leugrik rola a második csik;)Remélem holnap még erösebb lessz;)De azért nem élem bele magam mert bármi lehet.De a biztos hogy ez már nem a Choragon mert azt már 15 napja kaptam.Neked gratulálok a babához.Remélem hamarosan énis átélhetem az anyaság minden pillanatát;)
2015. nov. 25. 09:15
 13/19 A kérdező kommentje:
Képet is raknék fel de sajna most indulok dolgozni és telorol meg nemtudok;(
2015. nov. 25. 09:17
 14/19 anonim ***** válasza:
Jaj de jo ezt vartam,hogy erosodik-e :D Szuper halk gratula neked!!!!!! Szep napot jo munkat! Holnap is teszteld le ;p
2015. nov. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Jah a fotot azert tedd fel had'nezzem meg :D
2015. nov. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Sziasztok ha olvassátok még akkor ma kellet visszamennem a dokihoz és megvizsgál uh val.Kérdezte hogy látotm e azt a kis fekete pötyöt?Mire èn persze,ès akkor mondta h aprocska petezsák;)de kiszámoltam hogy 4 hetes vagyok.Akkor hogy lehet ez hogy ilyen korán látta??A tesztjeim talán picit eröswbbek demèg mindig nem megyek a falhoz töle;)
2015. nov. 26. 16:00
 17/19 A kérdező kommentje:
Ja és a 21 ik napi progi szint 190 lett,ez jo???
2015. nov. 26. 16:28
 18/19 anonim ***** válasza:
Gratulalok :))) 21. ciklusnapon szerintem jo bar az orvos biztos mondta volna ha valami gond lenne ;)) Picit olyan mintha nem hinned el vagy nem orulnel! Nem kell ezen semmit kalkulalni agyalni...legyen szep es boldog terhesseged !!! Kar,hogy nekem mar nem lehet de jo olvasni hogy happy and lett a kerdesed vege!
2015. nov. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
De nagyon örülök,igen az a baj h tul agyalok mindent.Le kell àlnom;)
2015. nov. 26. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!