Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor mit csináljak?...

Most akkor mit csináljak? (hőmérőzés)

Figyelt kérdés
Írtam már ki ehhez hasonló kérdést, de több véleményre vagyok kíváncsi. Felborult a bioritmusom, jóval később kelek, de jóval később is alszok el, mint korábban. 3 napja felkelek reggel 7kor,megmérem a hőmet, ami rendszerint 36,3 körül van. (Ekkor még nincs meg a 6 óra alvásom). Majd visszaalszok, felkelek 10kor, akkor meg 36,7. (Utóbbi tűnik reálisnak mert hétfő éjjel volt peteérésem, amit éreztem is és ovuteszt is igazolta.) Beírhatom a 36,7et, vagy ilyenkor nem lehet rá adni?
2015. nov. 26. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor nem ad megbízható eredményt a hömérözés.
2015. nov. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
De 4 ora alvas mar jo. En a reggel 7korit irnam be.
2015. nov. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A reggeli nekem azért furcsa mert túl alacsony, miközben tutira tudom, hogy volt már peteérésem. :/
2015. nov. 26. 16:12
 4/4 anonim ***** válasza:
néha visszaesik, ez teljesen normális, nézz meg pár görbét a neten!
2015. nov. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!