Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vizes, fehéres-sárgás folyadék...

Vizes, fehéres-sárgás folyadék jön a mellemből, enyhe nyomkodásra. Terhesség vagy hormonprobléma?

Figyelt kérdés

igazából az érdekelne ti melyikről hallottatok többször.

elvileg nem lehetek terhes. az előző menstruációim rendesen megvoltak. jövőhét végén kell megjönnie megint. 1-2 hete érzékenyek kicsit a mellbimbóim, de mindig ráfogtam a peteérésre, a közelgő vérzésre...stb. tudom a teszt biztosabbat mondana, holnap veszek is, de érdekelne a véleményetek, vagy tapasztalatok. köszi


2015. nov. 26. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
prolaktin túltermelődés, menj el dokihoz mindenképp
2015. nov. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen hormonorobléma! Tejszivárgás terhesen csak félidő után jelentkezik, jellemzően azon belül is inkább a vége felé. Ha babát szeretnél -meg amúgy is - kezeltetni kell ezt, a magas prolaktin gátolja a teherbeesést.
2015. nov. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi mind a kettőtöknek. a kérdés kiírása óta olvasgatok. holnap mindenképp veszek tesztet. szombat reggel megcsinálom és ha negatív akkor megyek orvoshoz, mert igen jó ha minden rendben, pluszban babát is szeretnénk.
2015. nov. 26. 21:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia nekem is volt 3 hónapig de csak az egyikből prolaktin jó volt pedigű!!! Már nincs szerencsére.Nem monta a doki mi mástol lehet!! De örülök hogy elmult.
2015. nov. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi. ma csináltam napközben tesztet, negatív lett, holnap reggel csinálok megint. de nem hiszem hogy terhes lennék. de majd jövőhéten elmegyek dokihoz.
2015. nov. 27. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!