Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A One Step ovulacios teszt...

A One Step ovulacios teszt nektek mukodott rendesen?

Figyelt kérdés

Ma reggelre leesett a homersekletem az eddig mertekhez kepest. Korabban csak egy honapban homeroztem es akkor is igy volt, majd masnap sokat emelkedett, akkor volt peteeresem.

Delutan ereztem szuro fajdalmat a petefeszkem korul, igy mar biztosra vettem az ovulaciot, mert maskor is erzek igy.


De csinaltam ovulacios tesztet delutan es negativ, nagyon halvany a masodik vonal.


Tudom, holnap ugyis kiderul a homersekletbol, hogy mi az igazsag, csak kivancsi lennek, hogy ti mit tapasztaltatok.

Hasznalhato ez a teszt?


Veteles utan vagyok, nem teherbeeses miatt figyelem a ciklusom, de nem tudom mondani, hogy hanyadik ciklusnapon vagyok. A mutet 15 napja volt.


2015. nov. 27. 19:15
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Koszonom, hogy irtal, el hiszem, hogy pozitiv volt ez mar neked. Lehet, hogy az enyem is az, de az enyem halvanyabb volt ma, mint a te legalsod. Alig lehetett latni.

Nah, mindegy, varom a reggeli homerest es majd megirom, hogy ment-e fel, vagy nem. Annak legalabb egyertelmuen hiszek, mert mar probaltam korabban. :)

2015. nov. 27. 21:20
 12/13 mandiga ***** válasza:

Nekem az One Step 25-ös nem vált be, a tesztcsík épphogy látható rajta, egyszer nem volt pozitív. A David 15-ös, meg sajnos folyamatosan pozitív pár hete, azelőtt nem volt ilyen. Most azon gondolkodom, hogy rendelek 20-as tesztet, hátha az fog beválni. Szerintem te is próbáld ki.

Amúgy a legjobb ha reggel és délután is csinálod, hogy elkapd a csúcsot, ezt orvosok is ajánlják.


Sajnálom ami veled történt. :(

2015. nov. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Ebren vagyok es tul a meresen.

Felment a hom, nem is kicsit, ez alapjan szinte biztosra vennem hogy ez az ovulacio volt. Az egyetlen meros honapomban ez kb pont igy volt.

Igy nez ki a "gorbem": [link]


(De a verzes nem mensi, hanem a veteles utani verzes es nem is kezdtem el egybol merni, csak par nap utan, mert egy ideig meg fent volt a hom az elozo terhesseg miatt.)


Viszont a petereses folyas nincs es ugye az lh teszt is negativ volt. Merek tovabb es ha a honek volt igaza, akkor ket het mulva varhatom a mensit, ugye?


Koszonom szepen, hogy az osszes valaszt!

2015. nov. 28. 07:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!