Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 38 évesen vállalni második...

38 évesen vállalni második gyereket az túl késő?

Figyelt kérdés
2015. nov. 27. 20:21
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Ja, most eszembe jutott, mi az, ami zavar engem a korai gyerekvallalasban: az atmenet hianya.

Az ember durvan 20 eves koraig meg maga is gyerek; miutan gyereke szuletik egy nonek, megszunik onallo leny lenni, anya lesz, aztan nagymama...

Nem tudom jobban elmagyarazni :( akinek megvoltak a 20-as evek, tudja mirol beszelek, aki meg 20 evesen szult, mar ugyse fogja soha megtudni.

2015. nov. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 mandiga ***** válasza:

Utolsó. Ezzel nem értek egyet. Max a későn érőknél lehetséges, akik mondjuk 20 évesen kezdenek kinézegetni a nagyvilágba. Sokan addigra már tapasztaltak dolgokat, esetleg világot láttak. Buliztak, éltek, miegyéb. Én 20 évesen szültem. Viszont utána jártam a világot, több helyen is megfordultam.

A legtöbb nő azért nem szül "fiatalon" mert a karrier fontosabb, nem pedig a világlátás stb. Ha anyagi van, azt gyerekkel is meg lehet tenni, ahogy sokan megteszik. Semmiről nem maradtam le, és nem hiszem, hogy jobb lett volna bármivel is, ha akkor nem szülök. És érett is voltam hozzá. Mivel tudok különbséget tenni, mert ugye 38 évesen is szültem, annyi különbség volt talán, hogy egy picit tapasztaltabb voltam. Ugyanúgy elkényeztettem a gyerekeket, nem csak az elsőt. :)

2015. nov. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!