Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menstruációs görcs és...

A menstruációs görcs és terhességi alhasi fájdalom között van különbség?

Figyelt kérdés
A mindjárt meg akar jönni érzést érzem.Hol jobban hol kevésbé.Ha leülök vagy lefekszem és pihenek elmúlik.Teszek veszek mozgok stb újra előjön.Ez megy 3 napja.A napokban kellett volna vagy legkésőbb ma megjönnie.Tesztet csináltam.sajnos negatív volt.Igaz,nem első vizeletből.Ami még infó hogy szúr a mellem.Illetve hogy voltam egész más jellegű problémával dokinál 13-án.Az konkrétan a ciklus 13. napja volt.Akkor uh-val nézett azt mondta 14-16-ig próbálkozzunk a siker érdekében.Tüsző méretének ismeretében adta ezt a választ.S ehhez számolom hogy maximum ma meg kéne jönnie.Ma van 31.napom.
2015. dec. 1. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
menstruációs görcs :(
2015. dec. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Kicsit korai még a teszt, ilyenkor még kevésbé megbízható. Várj még pár napot, ha nem jön meg akkor még egy teszt és akkor már biztosabb (meg valószínűbb hogy terhes vagy). Terhességi fájdalom sokféle van egyébként, olyan is van mint ami mensi előtt szokott lenni, de van másféle is, de ha te terhes is vagy az most még biztos hogy nem fáj :-) Drukkolok!
2015. dec. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

:(

sajnos én is egyre inkább azt hiszem meg fog jönni

isten bizony nem tudom máskor mensi előtt szokta e ezt csinálni hogy pihenésre elmúlik

Egyébként első két gyerekemmel ilyen nem volt. mindkettőt terveztük de mégis váratlanul már csak a hányingeres résznél tudtam hogy terhes vagyok.most is van reggelente hányingerem de nem akartam beleélni magam.8 hónapja próbálkozunk :-(

2015. dec. 1. 12:57
 4/4 anonim ***** válasza:
En nem tudtam megkulonboztetni a mesis fajdalmakat a tterhessegistol.... Amikor terhes lettem a nem vart elott kezdtem el gorcsolni kb 2 nappal, nem is teszteltem, hisz tutira gondoltam, h megjon, majd elkezdtek mulni a gorcsok, ez a nemvart utani 3. Nap volt, ez lett gyanus, mondom tesztelek, pozi lett
2015. dec. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!