Josteszt kerdes?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olvastam itt a napokban,hogy voltatok paran akiknel bevalt a josteszt. Ezert en is kiprobaltam. 9-12.dpo ig szepen erosodott,12.dpo-ra mar pozitiv lett teljesen majd 13.14.dpora negativ. Menstruacio elott tobb az LH ez azert lehet? Megfog jonni? Egyebkent tegnap ota kesik de a hcg-m negativ.
2015. dec. 2. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Hát ez is olyan ,hogy van akinek bevált van akinek nem.. Elvileg ha mar jó erős az lh teszted akkor már kellene a hcg teszen is valami kis halványka csikocskának lennie. De nem feltétlen.. mondjuk ha már egy napot késik. Ezt nem lehet megmondani. Minden szervezet más. Én is tesztelgettem vele , de csak saját magam idegesítettem! Szerintem várj még egy két napot és ha addig se jön meg akkor tesztelj újra. Míg nem jön meg addig van remény. Egyébként milyen érzékenységű tesztet használtál? A 10es a legerzékenyebb.
2015. dec. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
10-eset hasznaltam. Koszonom a valaszod!
2015. dec. 2. 15:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. Sajna nekem sem vált be. Gyönyörűen erősödött aztán a hcg negatív lett és persze 5 nap késés után megjött 😯😐
2015. dec. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!