Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik tesztnek higyjek?...

Melyik tesztnek higyjek? Predictor early vagy facelle vizeletsugaras?

Figyelt kérdés
Predictor negatív, facelle nagyon halvány pozitív. Pedig a predictor érzékenyebb.
2015. dec. 4. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a prdictor early mutatta kis legeloszor a terhesseget. Mensi elott 5 nappal. A Facelle-t nem ismerem,de ha halvany pozi,akkor talan halkan gratulalhatok. :) Mikor kell/kellett volna megjonnie? Azert egy reggeli vizeletbol 2 nap mulva csinalnek meg egy tesztet :)
2015. dec. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyik halvány csíknak se higgy, nekem nagyon sok volt már és nincs baba. Csak akkor lehet hinni a tesztnek, ha legalább fele olyan erős mint a kontroll. Drukkolok!
2015. dec. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hétfőn kell nem megjönnie. Sajnos úgy érzem meg is fog. :(
2015. dec. 4. 21:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne add fel!én vasarnapra nem varom!de megfogadtam h csak akkor tesztelek ha nem jon meg mert előző honapban predictor pozi lett de megjott a mensi;(((
2015. dec. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Drukkolok mindenkinek, majd megírom. :)
2015. dec. 4. 21:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Én csak azt tudom írni, amit olvastam. (Predictor early nekem negatív volt így nézegettem véleményeket). Szóval nem te lennél az első akinek az olcsó facelle hamarabb mutatja, mint a predictor early. Nem mindig a drága tesztek a legjobbak. És főleg nem kell a tesztek érzékenységét komolyan venni. Igaz 2 nappal később volt de csináltam egy 25-os tesztet (clearblue) és egyértelmű pozitív lett. Arról viszont jókat olvastam és engem sem csapott be.

De.. a halvány vonal lehet szellemcsík is akár, én egyelőre nem hinnék egyiknek sem. 2 nappal később ismételd a facelle teszttel, hogy erősödik-e. Szerintem egy harmadik teszt felesleges, 2 fajta teszt más erősségű lehet és ez tud becsapós lenni. Még akkor is, ha ugyanazzal csinálod de akkor elvileg nem annyira főleg ha reggeli első.

2015. dec. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok,nagyon szorítok :)
2015. dec. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!