Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai terhesség esetén okoz...

Korai terhesség esetén okoz gondot a herpeszvírus (szájon)?

Figyelt kérdés
Ijesztgetnek hogy az első három hónapban vagy korai vetélést vagy fogyatékosságot okozhat!Van vagy volt valakinek ilyen tapasztalata?Mit javasolt az orvos?
2015. dec. 5. 09:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Dehogyis.

Csak arra figyelj, hogy nem mindegyik herpeszkrém használható ilyenkor. Én a richtofit herpeszkrémére esküszöm.

2015. dec. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,remélem igazad van.Tulajdonképpen még a terhesség nem bizonyított,de lehetséges.És megijedtem.Nekem előzőleg már számtalanszor volt,ezért a próbálkozások előtt már megelőzésre beszedtem egy adag gyógyszert ami azelőtt hatásos volt.Most valamiért mégis kijött....
2015. dec. 5. 09:23
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia.erre még nem gondoltam. Korai vetélésem volt,műtéti befejezéssel :(

Senki nem hozta összefüggésbe a vetéléssel.... 2szer voltam ügyeletesnél és saját orvosnál is.

Nálam nem fejlődött rendesen....azért "lökődött"ki

Inkább a kenőcsökből nem mindegy Melyiket használod...

2015. dec. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1-es vagyok:

A terhesség immungyenge állapot, pont hogy ne lökje ki a babát, ami ugye félig "idegen", ezért is gyakoribb a herpesz is, ami szintén legyengült immunrendszernél jön elő.

Ndkem az első jelek egyike volt és többször is kijött az első trimben.

2015. dec. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves első!És neked már megvan a baba?
2015. dec. 5. 09:32
 6/8 A kérdező kommentje:
Tapasztalat még valakinek?
2015. dec. 5. 10:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, már rég megszületett. :) Makkegészséges szép kislány.
2015. dec. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok :-) Megnyugtattál kicsit :-)
2015. dec. 5. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!