Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Görbe és teszt kérdés?

Görbe és teszt kérdés?

Figyelt kérdés

Ez a görbém:

[link]

És ez a mai tesztem:

[link]

[link]


Élőben van rajta egy nagyon halvány második csík, de nem tudtam jól lefotózni. Ez a fajta teszt sosem lett még szellemcsíkos nekem.

Mit gondoltok, van esély a babára?


2015. dec. 6. 10:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Még mindig negatív a teszted, és még mindig csak 7-8. dpo-n vagy, légy türelemmel.
2015. dec. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
43%

Jesszusom, te SEMMIT nem értettél meg abból a rengeteg infóból, amit próbáltunk elmagyarázni, falra hányt borsó volt az egész.... :(((((((


7. dpo-n vagy, ha lesz baba, a következő napokban ér a méhbe és kezd beágyazódni, ha tetszik, ha nem. Még egy hétig kár tesztelni.

2015. dec. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Full negatív
2015. dec. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
7-8.?? Inkább 5. 5 napja volt ovulációd, még terhes sem lehetsz. Felesleges tesztelgetned még vagy 10 napig.
2015. dec. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ovulációs tesztet használok, ezért az ovum napja biztos. 3 nap múlva kéne megjönnie, azért tesztelek már ilyenkor. Mivel már volt egy vetélésem, ezért nagyon fontos, hogy minél előbb megtudjam, hogy terhes vagyok-e, mert progeszteron pótlásra lesz szükségem.
2015. dec. 6. 11:32
 6/15 anonim ***** válasza:

5. dpon vagy.

Az ovulációs teszt a hormonváltozást jelzi, de azt, hogy kiszabadul-e a petesejt azt nem.

Legeslegkorábban 5 nap múlva tesztelj, de inkább 8-9 múlva. (Ha addig nem jön meg)

2015. dec. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem 5 dpo-n vagyok, hanem 7. Ezt a ciklusomat megelőzően kétszer is voltam pozitív ovulációs teszt után a nőgyógyászomnál, aki UH-val megnézett, és megerősítette az ovulációt. Akkor is jól mutatták a tesztek és most is.
2015. dec. 6. 11:49
 8/15 anonim ***** válasza:
De ha az 5.dpon vagy,akkor 3 nap múlva még nem kellene,hogy megjöjjön.
2015. dec. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A luteális szakaszom 9-11 nap szokott lenni. Kérdeztem már a nőgyógyászom erről, azt mondta hogy nem baj.
2015. dec. 6. 11:51
 10/15 anonim ***** válasza:
Igazabol barmit mond az ember,ugyis tesztelni fogsz :) ugyhogy en kivanom,hogy pozitiv legyen,ha arra vagysz!
2015. dec. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!