Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Görbe és teszt kérdés?

Görbe és teszt kérdés?

Figyelt kérdés

Ez a görbém:

[link]

És ez a mai tesztem:

[link]

[link]


Élőben van rajta egy nagyon halvány második csík, de nem tudtam jól lefotózni. Ez a fajta teszt sosem lett még szellemcsíkos nekem.

Mit gondoltok, van esély a babára?


2015. dec. 6. 10:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Bocsáss meg, de akkor az egész kérdésed nem értem.

A címe: "görbe és teszt"?

A görbéd alapján az 5. dpon vagy. az lehet, hogy rosszul méred/vezeted a hőd, és akkor ez nem stimmel, de amit a görbédből meg lehet állapítani, azt megállapítottuk.


Egyébként akkor és annyit tesztelsz, amennyi jól esik, és ahány tesztcsíkod csak van.

Az is eldőlt már, hogy összejött-e vagy sem, szóval az idő mindent elárul majd...

2015. dec. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ennél a kérdésnél már csak az volt jobb hogy az 5.dpo n petezsakot látott az orvos...amúgy várj még 5 napot legalább. Addigra tuti kimutatja. Vitába nem szállók úgyse hiszel senkinek....
2015. dec. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
12-es, ez ugyan az a kérdező!
2015. dec. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Azér a dokid se semmi, aki 5. dpo-n petezsákot lát, és szerinte nem baj a 9 napos luteális fázis.
2015. dec. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
12 es vagyok...gondoltam....szegény nagyon oda lehet...Bocsánat a helyesírási bakik miatt...a telefonom okoskodik helyettem....😂😂😂
2015. dec. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!