Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus elején, ciklus végén...

Ciklus elején, ciklus végén teherbe esésről szeretnék kérni tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Férjem külföldön dolgozik, így csak meghatározott időközönként van itthon. Én is dolgozok, nehéz egyeztetni a ciklus közepére eső együttléteket. Nagyon vágyunk babára, ez az első ciklus, hogy nem védekeztünk. A ciklusom 8. és 24. napján voltunk együtt, így kicsi az esély, mégis picit reménykedek. A ciklusom 24 napján éreztem kifejezetten tojcsis nyákot, ilyen későn elkaphattunk peteérést? Egy hét múlva esedékes nagyjából a menstruáció(28-32 nap közötti ciklusaim vannak. Valaki esett teherbe a ciklus elején, mensi után 3-4 nappal, vagy mensi előtt kb egy héttel?

2015. dec. 6. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
En 28 napos ciklus mellett 9. napi egyuttletbol estem teherbe. Aznap reggel meglepodesemre nyakot tapasztaltam (14. nap korul szoktam) igy ossze is bujtunk meg aznap. Meg masnap is volt nyak szoval legkesobb 11. napon lehetett pem.
2015. dec. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyik gyerekemmel a 7. és a 23. napon voltunk csak együtt.

Az UH a 7. napot igazolta, holott én meg voltam győződve hogy kései peteérés, de amikor mentem dokihoz, azt hittem a 10. héten vagyok, és kiderült hogy betöltött 12. hét. (Csodálkoztam is, mert már éreztem a mozgását, és hiába 3. gyerek volt, a 9. hetet én is korainak gondoltam... :) )

2015. dec. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor még van egy pici esélyünk. Most kezdtük, de nagyon várjuk, 34 éves vagyok, így minden hónap számít, mert tesót is szeretnénk majd! :)
2015. dec. 6. 12:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a ciklusom 23.napján estem teherbe (100%).
2015. dec. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a peteérés tippelt dátuma után legalább egy héttel lettem terhes.
2015. dec. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!