Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok. Alig vártam hogy...

Lányok. Alig vártam hogy kisbabánk legyen, most hogy szerintem sikerült megijedtem. Mi baj velem?

Figyelt kérdés
Van már egy 4 éves kisfiam és a kislány projekten dolgozunk a párommal. Még 10 nap mensiig de már most megjön érzéseim voltak icipici görcsök úgy érzem hátha beágyazódás. Félek attól is talán a párom hogyan reagál rá.
2015. dec. 8. 22:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy amiatt stresszelsz..hogy lány Legyen mindenképp !?Olyan érdekesen fogalmazta "dolgozunk a kislány projecten"ketszer is el kellett olvasnom...És ha mondjuk nem az lesz!?Csalódás? Ez a baj?csak kérdezem...
2015. dec. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

nekem is azon akadt meg a szemem mint az elsőn. ezt azért te is tudod legbelül, hogy így nincs ez jó, egészséges gyerek kell, nem kislány.

egyébként azt megértem, hogy beijedtél, mi is terveztük a tesót, hónapokig igyekeztünk, hogy összejöjjön, most meg, hogy pozitív a teszt, egész nap be be villan, hogy mi lesz a naggyal? mi lesz a munkával? fogom szeretni? vagy a nagyra lesz időm? sőt, többször kicsúszott a számon, hogy minek is nekem ez. de emlékszem, az elsővel is ilyesmi kérdések fogalmazódtak bennem, és azzal nyugtatom, hogy ezzel nincs baj, úgy is minden rendben lesz és imádni fogjuk őt is :)

2015. dec. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
bocsi hát igen, nagyon kislányt szeretnék, elsőre is az volt a vágyam de így is mindennél jobban imádom a kicsi fiamat. persze ha nem kislány lenne akkor is szerelmes lennék belé minden porcikámmal, de a gondolataim a kérdés írásakor is akaratlanul ezt íratták le velem :D hónapok óta tervezzük már a tesót, még a kisfiam is várja nagyon bár még nem tudja mi vár rá :D és igen talán ezt érzem hogy megint újrakezdek mindent mint anya, viszont közben szeretnék is egy második esélyt mert a kis trónörökösünk kicsit el van kényeztetve úgy érzem...
2015. dec. 8. 23:34
 4/12 anonim ***** válasza:

10 nap van menstruációig? Tehát már 4 nappal ovu után azt hiszed, tudod, hogy terhes vagy? (ok, változó a luteális fázis hossza, de mindenképpen nonszensz) Még a beágyazódás sem kezdődhetett el.


De ha tegyük fel, valóban az vagy, miért is félsz attól, hogy mit reagál a párod? Miért, ő nem tud a "kislány projektről"?

2015. dec. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem én sem, hogy miért tartasz attól, hogy hogy reagál a párod. Azt írod, hogy ő is akarja. Akkor meg gondolom örömmel.Ha nem lesz kislány, akkor sem kell elkeseredni. :) Van egy ismerősöm, 3 fia van. Mindig szeretett volna egy kislányt. Lett egy keresztlánya, akit imád, de azt mondja, inkább 3 fiú, mint egy lány :DDD
2015. dec. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Szerintem amúgy nem rossz két egynemű gyerek!!(nekem két kicsi lányom van)de a lényeg hogy egészséges legyen!!!!
2015. dec. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tud a projektről :) neki mindegy fiú vagy lány. igazából valamennyire nekem is, de egész életemben szerettem volna egy hugit, aki végül nem lett de a szüleim el is váltak szóval talán nem is baj. elég gázos a családom és szeretnék egy igazán erős köteléket amit szerintem egy anya-fiú kapcsolatban nehezebb. (bár a párom és az anyósom pont ellenpélda mert csodálatos a kapcsolatuk)
2015. dec. 9. 09:29
 8/12 anonim ***** válasza:

"Félek attól is talán a párom hogyan reagál rá."


-Azt hittem ő is tud róla, hogy gyereket terveztek. :D Bocsi, de ezt nem hagyhattam ki. Van már egy gyereketek, tudja, hogy készül, tudatosan tervezitek is. Akkor milyen reakciótól is félsz? Ezt azok szokták mondani, ahol becsúszik, már ne haragudj...

2015. dec. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
45%

ahhoz képest, h van már egy gyereked, elég tudatlan vagy meg összevissza ködösítesz arról, h most a pasi is tud-e arról, h gyereket akarsz vagy csak a kész tények elé akarod állítani...Meg ez a "kislány project", te úristen, nem lennék a gyereked helyében, ha szegénykém mégis fiú lesz...az elsőt se irigylem. Erről a "project" szóról meg le lehetne már szokni, főleg így angolosan írva, nagyon gáz, a kislány szóval amúgy is egybe kéne írni, de akkor már k-val. Na mindegy, hát valakinek az áltsuli is magas.


Így ne várj értelmes válaszokat szerintem.

2015. dec. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Komolyan senkinek nem szúrt szemet, hogy peteérés után 4 nappal állítja a kérdező, hogy terhes?

Nekem még pozitív tesztjeim is voltak, mégsem voltam/maradtam terhes.

2015. dec. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!