Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A feleségem nevében kérdeznék....

A feleségem nevében kérdeznék. Tegnap előtt teszteltünk a menstruációt követően két hét elteltével és halvány pozitív lett a teszt. Lehetséges hogy terhesség?

Figyelt kérdés
Alhasi görcsölés derék fájás folyamatos. A tesztelés másnapján barna pecsételés. Elmentünk dokihoz aki nem látott terhességet csak cisztát a bal petefészekben. Vissza hívta dec 29. re. Olvasgattunk mindent, de én valahogy nem hiszek abban hogy a ciszta okozza ezt. Ma reggel teszteltünk és sötétebb pozitív teszt lett. A teszt fényképét mellékelem. Több mint egy éve próbálkozunk és egy világot tört össze az orvos bennünk.

2015. dec. 11. 06:34
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom,hogy így ért véget az első terhességetek!Kívánom,hogy gyorsan jöjjön a következő baba és probléma mentes boldog babavárást kívánok Nektek!Kérlek ha fejlemény van akár hónapok múlva is,dobj ide egy hozzászólást! :)
2015. dec. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

6os válaszoló vagyok, aki a magán vérvételt javasoltam.

Nagyon sajnálom, hogy eltévedt az a baba, és rossz helyen ágyazódott be.

Legközelebb sikerül!

Mekkora kókler egy dokit fogtatok ki elsőre... azért ez durva.

Nagyon szerencsés a feleséged, hogy így támogattad/támogatod minden szinten! Mostmár ott volt a bizonyíték, hogy működik kettőtök között az ilyen szintű kémia, kívánom, hogy a következő hónap sikeres legyen.

Mi is egy éve próbálkozunk, csak am ásodikkal. Az elsőre pedig két évet vártunk...

Kellemesebb ünnepeket!

2015. dec. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!