Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A feleségem nevében kérdeznék....

A feleségem nevében kérdeznék. Tegnap előtt teszteltünk a menstruációt követően két hét elteltével és halvány pozitív lett a teszt. Lehetséges hogy terhesség?

Figyelt kérdés
Alhasi görcsölés derék fájás folyamatos. A tesztelés másnapján barna pecsételés. Elmentünk dokihoz aki nem látott terhességet csak cisztát a bal petefészekben. Vissza hívta dec 29. re. Olvasgattunk mindent, de én valahogy nem hiszek abban hogy a ciszta okozza ezt. Ma reggel teszteltünk és sötétebb pozitív teszt lett. A teszt fényképét mellékelem. Több mint egy éve próbálkozunk és egy világot tört össze az orvos bennünk.

2015. dec. 11. 06:34
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Tessék:

[link]

2015. dec. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a magán labort :D Tőlünk 150 méterre van :D Nem is tudtam.

Elfelejtettem írni hogy a doki magánrendelésen vizsgált.

Eldöntöttem megyünk másik orvoshoz.

2015. dec. 11. 08:46
 13/32 anonim ***** válasza:
Az Én cisztam 20 éves nagylány 😊😀nekem is ezt mondta az orvos. 14.hetes voltam mire végre rájött hogy baba van. ...
2015. dec. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

Ez tuti pozi, ezen ne is aggüdjatok, hogy cisztától ilyen! Ciszta max leheletnyi, alig látható halvány csíkot tud produkálni, ilyet csak baba.

Az is normális, hogy nem látott még semmit, viszont a barnázásra tényleg kellene progi. Ehhez igazából nem kell vérvétel, autómatikusan szokták adni ha barnázás van, meg sok esetben akkoris ha nincs barnázás csak mondjuk nehezen jött össze a baba, vagy volt már vetélés. Ha lesz még barnázás mindenképp keressetek egy másik dokit aki hajlandó felírni a tabit.

Gratulálok, apuka :)

2015. dec. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
tenyleg eros pozitiv , szerintem is terhes ! gratulalok nektek ! :D :D :D :D
2015. dec. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen a válaszokat, és hogy biztattok minket. Ha valami fejlemény van közlöm :D
2015. dec. 11. 11:14
 17/32 anonim ***** válasza:

Gyönyörű szép pozitív,ciszta ilyet csak egy fajta csinál,viszont az olyan ciszta ami veszélyes így azért az orvos szólt volna,illetve attól nem lesz ilyen erős.

Nagyon rendes férj vagy,hogy így aggódsz a feleségedért!Külön tisztelet érte! :) Kivánok nektek hosszú,boldog életet és azt hogy jó hírt kapjatok egy másik orvostól!

2015. dec. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Hát ha ez nem terhesség..... fejre állok és ...... na. Gratulalok :D szerintem keresetek fel egy másik dokit is. ;) Sok boldogságot! :)
2015. dec. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Googlezzatok. Biztosan van magánrendelése nôgyógyásznak ott. Kisebb városokban, sôt itt falunk is van nálunk.
2015. dec. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Van valami feljlemèny???
2015. dec. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!