Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja mostanában?...

Ki nem várja mostanában? Izgulunk együtt?

Figyelt kérdés
Tudom sokan irtak hasonlot de nem birok varni es kivancsi vagyok ki hogy áll most rajtam kivul.. Első babank lenne nagyon várjuk... Túlságosan izgulok? Elrontom evvel ?

2015. dec. 16. 13:39
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Nekem ma is nega.... 13. Dpo.... T
2015. dec. 18. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim válasza:

Sziasztok!

Én 24-ére nem várom, a karácsonyt pedig annál inkább várom, hátha most pozitív lesz a teszt!

Kérdezőnek gratulálok a babócához :) Volt/vannak már valami tüneteid?

Nekem semmi, és nem tudom, hogy ez jó-e vagy sem.

2015. dec. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
Ne keseredjetek el nekem elotte nappal lett nagyon halvány pozitiv :) még h 100% legyen vissza kell mennem. De ma lenne esedékes a menstruaciom remélhetőleg mar nem jon meg egy ideig ! :) én nekem a legnagyobb tünet a levertség a fáradtság. Akármennyit aludhatok nem eleg.. A cicieim is fajták bar nekem piros napok előtt szoktak fájni. Szurkalodast ereztem a petefészek korul egy hete , es erdekes módot nem voltam sokszor éhes . En ezeket vettem eszre. Meg néha nem szédültem de elhomalyosodott a látásom. :)
2015. dec. 18. 08:42
 24/37 A kérdező kommentje:
Mindenképp irjatok lányok hogy miujdag veletek !!! En szurkolok nagyon !! :)
2015. dec. 18. 10:38
 25/37 anonim ***** válasza:

Gratulálok kérdező!

Mensi körül nem kell többet látnia a dokinak mint amit most látott.Én ma nem teszteltem..el is fogyott a tesztem majd vennem kell.Holnap van a nemvárt napja.Ma vagyok 14 dpo-n.Állandóan aludnék...Nagyok és fájdalmasak a cicik is..kényelmetlen már hason aludni mert megőrülök annyira fájnak.Ha szerdáig nem jön meg akkor szerdán tesztelek.

Szurkolok mindenkinek!

N.

2015. dec. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
Kedves N! Miujsag van ? Remelem mar ketten :) nekem ilyenkor mutatta ki elosszor a tüneteim ugyan ezek meg mindig !!! Ma rl id aludtam munkaba :( :)
2015. dec. 19. 08:26
 27/37 anonim ***** válasza:

Nekem ma semmi előjel nélkül megjött...se pattanásom se hasfájásom nincs.Egyenlőre még barna,de szerintem holnapra beindul.

N.

2015. dec. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim válasza:

22-es vagyok

Nagyon sajnálom kedves N :(

Én is rettentően izgulok szerda-csütörtök nem várom, de semmi tünet...Tesztelni nem is merek, mert nem szeretnék csalódni ::( Fel a fejjel mindenkinek! Én már úgy vagyok vele, hogy jön az új év, újult erő :)

2015. dec. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:

Sajnalom N! De meg ez se jelenti a veget !!! Remenyt soha ne adjatok fel!


Es kedves 22es :) meg messze van szerda ne is tesztelj én is ott szúrtam el . En nagyon szurkolok tenyleg irjatok ha barmi van attol meg h én sikerben jarok erdekel a ti fejlemenyetek is. Egyebkent ma erosodott a teszt jövőhéten pedig doki. En nagyon felvagyok fujodva mint egy labda :(

2015. dec. 20. 14:31
 30/37 anonim válasza:

22-es vagyok

Este kicsit fájdogált a hasam, de lehet csak a popcorntól :) Már csak 2 nap és remélem minden szempontból pozitívak lesznek a történések :) Szurkolok mindenkinek!

Kedves kérdező neked pedig akkor most már 100%, hogy gratulálhatunk!!! :)

2015. dec. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!