Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja mostanában?...

Ki nem várja mostanában? Izgulunk együtt?

Figyelt kérdés
Tudom sokan irtak hasonlot de nem birok varni es kivancsi vagyok ki hogy áll most rajtam kivul.. Első babank lenne nagyon várjuk... Túlságosan izgulok? Elrontom evvel ?

2015. dec. 16. 13:39
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:

Én vaterás one step-et használok. Milyen lett a mai teszted?

T

2015. dec. 17. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Sziasztok remenykedem h nem korán orulok de halvány de eggyertelmu két csikom volt ma reggel 20mp utan remelem hihetek neki... Nagyon boldog voltam..... Meg ma delutan is csinálok azert egy masik erzekenyebbet h megbizonyosodjak h tenyleg igaz e amit láttunk :)
2015. dec. 17. 08:16
 13/37 anonim ***** válasza:
Hát ez szupi! :) Milyen tesztet használsz? T
2015. dec. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:

Szorítok kérdező nagyon,hogy erősödjön :)

Én is One Steppet használok.A mai tesztemen is van valami,de nem erősödik még mindig....

N.

2015. dec. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
X epil hasznalok ma megyek orvoshoz is este megnézi h valoban van e valami szurkoljatok :))) mar 2teszt is pozitiv. Hiaba halvány akkor is rendesen latszik. Hajrá csajok !!! Erősödik majd két nap múlva csinálj szerintem
2015. dec. 17. 10:35
 16/37 anonim ***** válasza:
nagy gratula kérdező :) nekem még van majdnem egy hetem nemvártig, annyira izgulok. pedig nekem 2. baba és mégis jobban izgulok mint az elsőnél :D hétvégén tesztelek szerintem mert hfő/szerda körül nem várom :)
2015. dec. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Nagxon szepen koszonom :) rendes vagy bar kivancsi vagyok hogy ma mi lesz orvosnál hisz ügye holnapra nem vártam hogy mutat e valamit de mar ha csak icipici a petezsak én annak is orulok ;) gondolok rad hétfőn biztosan összejön ;) én vegig izgultam meg is sikerult... Idegeskedtem is es minden rendben van mar!!! :)
2015. dec. 17. 11:51
 18/37 anonim ***** válasza:
írd majd meg mi volt a dokinál :) de szerintem akkor se aggódj ha nem lát, vagy alig lát valamit mert lehet nagyon picike még :) én 4 éve a 2. kimaradt menzesz után mentem csak a dokihoz. konkrétan egyetlen egyszer próbálkoztunk és mikor késett 2 hetet és pozi lett a teszt nem mertem elhinni és képes voltam várni még 2 hetet hátha megjön. annyira nem mertem beleélni magam :D mikor megkaptam az első ultrahangos képet naponta ezerszer ránéztem annyira hihetetlen volt. a világ legcsodálatosabb dolga az anyaság :)
2015. dec. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
Ebben teljesen egyetértek hogy csodás dolog, az az orom... Főleg h edesanyukammal megyek latnia kell.. Korai lesz de én hiszek benne h lat valamit fel7re megyek utana irok ! Koszonom mindenki válaszát es mindenkinek sok sikert kivanok !
2015. dec. 17. 17:39
 20/37 A kérdező kommentje:
Meg valoszinu h olyan pici h nem latszik de a nyalka hartyam meg van vastagodva es ez jo jel 26ikan megyek vissza :) kicsit tobbet vártam de szerintem ez is jo teljesen :)
2015. dec. 17. 19:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!