Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 hetesen nincs szívhang, az...

6 hetesen nincs szívhang, az orvosok ijesztgetnek, de tényleg van okom aggódni?

Figyelt kérdés
Tehát: 6 hetes kismama vagyok (de csak találgatnak, mert nem peteéréskor estem teherbe), de a tegnap előtti uh eredmény alapján nincs szívhangunk. Teljesen megsemmisültem, meg akarták szakítani a terhességem tegnap, de nem engedtem eddig, mert panaszom nincs, a szikhólyag látszik, a petezsák napi szinten növekszik. Hétfőig adtak "haladékot". Ma elmegyek egy másik orvoshoz. Van még remény? Annyi mindent olvas, hall az ember... köszönöm szépen!
2015. dec. 17. 12:55
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! Kedden volt az első ilyen jellegű negatív szakvélemény, szerdán a második, tegnap a harmadik. 😞 én nem akarom kötni az ebet a karóhoz, de egyszerűen nem fér a fejembe miért akarják ilyen "elhamarkodottan" megszakítani a terhességem. Éppen azért kérdezlek benneteket, mert nem orvosi statisztikákat, hanem élettapasztalatokat szeretnék olvasni. Közelednek az ünnepek, hétfőn kell újra visszamennem, és azzal riogatnak, ha kedden nem végzik el a műtétet, még baj is lehet...nagyon el vagyok keseredve.
2015. dec. 18. 06:41
 12/16 whitelady1 ***** válasza:
Unokanővéremnek nőtt 8 hetes koráig de nem volt szivhang, aztán sajnos elhalt és műtét lett a vége. De ha neked is fejlődik nem értem miért akarják azonnal a műtétet. Itt még nálad bármi lehet. Van olyan akinél csak 8 hetesen látnak szívhangot!!! Drukkolok nagyon hogy jól végződjön.
2015. dec. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 mandiga ***** válasza:

Nekem volt egy terhességem ahol csak petezsák volt, mégsem mondták, hogy műtét, vártunk. Sajnos nálam embrió nem fejlődött ki, ezért elvetéltem otthon, szerencsére orvosi beavatkozásra nem volt szükség. Ha jól emlékszem 9-10 hetes lehettem. Szerintem mindenképp kell adni esélyt, és nem hinném, hogy ebből komoly gondod lenne, mivel petezsákról van szó, nem magzatról. A méhed meg tudja a dolgát ha gond lenne.


Nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen.

2015. dec. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 mandiga ***** válasza:
Mekkora a petezsák?
2015. dec. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekem us ugyanolyan történetem van mint mandygának!

Nem nyúltak hozzám, vártunk. Én is itthon vetéltem el!

2015. dec. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
én pont így jártam azt hittem össze omlok az orvos rákattant hogy menjek abortuszra. ott hagytam mentem másikhoz aki közölte hogy ne idegeskedjek mert az nem tesz jót nyugodjak meg. 7hetesen kíválóan vert a pici szíve :)
2015. dec. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!