Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt, akiknek kisebbnek...

Volt, akiknek kisebbnek mondták a terhességét pedig tudta, hogy jól számolt mégis egészséges baba lett?

Figyelt kérdés

Nekem még csak 5 hetesnek mondják, üres petezsákot láttak egyelőre. De biztos, hogy 6 hetes, teszt is nagyon korán mutatta (9.dpo-n). Nem foganhatott később. Volt olyan akinek ilyen volt és behozta a lemaradását a pici, és egészséges is lett?

Kérlek oszd meg velem ha tudsz hasonlót! Köszönöm.



2015. okt. 30. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy mm-eres eltérésekről beszélgetünk, annyit simán el is mérhet a doki.
2015. okt. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én az ellenpélda vagyok. 50 napos ciklusok miatt két lehetséges fogantatási időpontom volt, pont egy hét eltéréssel. A doki azt mondta, méret alapján fiatalabb a terhességem. De én a korábbi időpontot tartottam valószínűnek, mert rá 10 nappal hasmenésem volt, és biztosra vettem hogy az volt a beágyazódás.

Végül neki lett igaza, mert a baba 42. héten se akart kibújni, és mivel tiszta volt a magzatvíz, erre csak az lehet a magyarázat, hogy a valóságban az még csak a 41. hét volt, és a dokinak volt igaza.


egyébként miliméterekről van szó, csak saccolni tudnak a tudomány mai állása mellet, neked is lehet igazad, de bárkié is az igazság, mindkét esetben teljesen biztos hogy egészséges a babád :) és egy jó tanács a 9 hónapra: ne agyalj, ne görcsölj, ha gond van, azt az orvos közli.

2015. okt. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm
2015. okt. 30. 14:29
 4/7 anonim ***** válasza:

Mikor elmentem az első vizsgálatra akkor voltam mensi szerint 6+6 hetes terhes. ultrahang szerint kerek 5 hetesnek felelt meg a petezsák. MÉg nagyon pici valami folt volt a monitoron. AZt mondta,hogy menyjek vissza 2-3 hét múlva. Visszamentem havim szerint szerint 8+6 hetesen, akkor azt mondta,hogy 7+5hetes terhes vagyok. Szóval két hét alatt sokat nőtt a magzat és behozott egy teljes hét "lemaradást". SOkat számít a fogantatás dátuma. Napra pontosan tudom,hogy mikor fogant és úgy is jön ki a magzat mérete a heteknek megfelelőre. Ahogy a doki mondta,annyi hetes vagyok :)


11 hetes kismama :)

2015. okt. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindig 1 héttel kisebbnek mérték, viszont 16 hetesen már nagyobb volt 3 nappal az eredei koránál, Sózval 10 nappal nagyobb az első mérésekhez képest. És azok se lehettek tévedések, mert 3szor is mérték kisebbnek. Behozta :)
2015. nov. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
El kellett vetetnem, 8 hetesen sem volt szívhang. :(
2015. nov. 16. 11:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom :(
2015. nov. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!