Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor van ovu? Ha pozi az lh...

Mikor van ovu? Ha pozi az lh vagy ha negatív?

Figyelt kérdés

Nekem az a kérdésem hogy tegnap lett egy erős lh tesztem.. együtt is voltunk párommal. Ma is csináltam lh.t ma már halványabb...most akkor hogy is van? Akkor van ovum mikor full pozi vagy akkor mikor már negatív? Azaz vagy ma hajnalban... vagy holnap valamikor gondolom én..

Köszönöm a válaszokat!



2015. dec. 20. 17:32
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Nem mert magától kiürült. Nem kellett műszeres beavatkozás. De a mai napot dobhatom a kukába meg ezt a hónapot is... ideges is vagyok. Mert párom hulla faradt bealudt. Nem tér észhez. :( elegem van:(
2015. dec. 20. 19:17
 12/26 A kérdező kommentje:
Nem mert nem kellett műszeres befejezés. Azóta meg szedek ey csomó vitamint. Apa bealudt. Cseszhetem ezt a hónapot is :(
2015. dec. 20. 19:25
 13/26 A kérdező kommentje:
Oké.... még ez is . 2xírom le ugyan azt. :/
2015. dec. 20. 19:26
 14/26 anonim ***** válasza:
Progeszteron tartalmú kúpra vagy tablettáta gondoltam, hogy legközelebb ne forduljon elő. Nyugodj meg, egyáltalán nem biztos, hogy már lekéstél róla, még a holnapi együttlét is jó lehet. Az sem jó ha nagyon rástresszelsz. A gyakori együtlét sem jó, rontja a mennyiséget, minőséget. 4 hónap nem a világ 😩
2015. dec. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Igen de a doki azt mondta , hogy semmi baj. Ha lesz pozi tesztem akkor jelentkezzek. Gondolom kapok valamit vagy nem tudom. Tudom hogy nem sok. Csak rossz :(főleg hogy volt már pozi tesztem. Most barátcserjét f.savat. meg minden féle finom vitamint eszek iszok :D kiderül. Remélem a tegnapi katonák bírják két napig ott bent :D
2015. dec. 20. 19:37
 16/26 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel! Simán bírhatják. Én is így voltam az első pár hónapban, csak 0 pozi tesztel. Aztán addig hisztiztem, hogy elkezdtük a vizsgálatokat. . . Labor rendben, aztán apát befizettem egy sperma vizsgálatra, azóta vitaminok és lombik várólista . . .😓 de azért még minden hónapban teménykedek, tesztelek, majd össze omlok. 1 hét múlva újra peteétés. . .hátha.
2015. dec. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Már írni sem tudok 😐
2015. dec. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást!És ti mióta próbalkoztok? Gondolom akkor régebb óta? :/
2015. dec. 20. 19:51
 19/26 anonim ***** válasza:
Még "csak" 7 hónapja. Szerencsére elég hamar Kiderült a probléma. De még így is rengeteg idő a babáig 😢
2015. dec. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
És mennyi idős vagy? Én 26.
2015. dec. 20. 20:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!