Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még lehet pozitív a tesztem...

Még lehet pozitív a tesztem vagy én nem jól számolok?

Figyelt kérdés

December 8-àn voltunk együtt, nem vèdekeztünk mert ha jöni akar a baba örülnénk neki. December 15- én, volt erős meg jön érzésem kis ideig, azóta néha szurkál a petefészkem, utána olvastam a beágyazodàs folyamatnak és pont a 15 illik a beágyazodàsnak, viszont ma mégis negatív lett a terhességi tesztem, még egy kis halvány csík sincs rajta.

Ti mit gondoltok?


Azt hozzá teszem csak 8- án voltunk együtt.


Nagyon szépen köszönöm.


2015. dec. 21. 14:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Mikorra nem várod? Hány napos a ciklusod? Mennyit késik?

Milyen érzékenységű, márkájú tesztet végeztél el? Alapjáraton 14 napot szoktak mondani a feltételezett sikeres aktus után, ami ugye tüszőrepedés körül van ideálisan, de pár nap eltéréssel.


Ha ezt vesszük alapul, 8+14=22, tehát holnaptól lenne érdemes tesztelni. Szóval még lehet pozitív a teszted, ez alapján.

2015. dec. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
*pár nap eltérés elképzelhető.
2015. dec. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Még bármi lehet, nagyon nagyon korán teszteltél.
2015. dec. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igazából változó a ciklusom, hol hamarabb jön meg 3-4 nappal, és hol késik egy hetet. Csak arra tudok alapozni mikor az aktus volt.
2015. dec. 21. 14:49
 5/15 A kérdező kommentje:
A teszt márkáját nem ismerem, és már ki dobtam a kukába a dobozát, de a legèrzèkenyeb, azt hiszem tízest mondtak a patikában.
2015. dec. 21. 14:51
 6/15 anonim ***** válasza:

Ha változó a cikluod,akkor a leghosszabb ciklusodat vedd alapul, és ahhoz képest tesztelj a nemvárt nap körül-után.

Ha babát szeretnétek, akkor próbáljatok meg sűrűbben együtt lenni, és ne egy naptól várjátok a sikert.


Szerintem addig van remény, amíg a menstruációd meg nem jön, vagy az utolsó aktus után számított 17-18 napra rá sem lesz pozitív-ekkor beleszámítottam a 14+napba, hogy az aktushoz képest később volt tüszőrepedés, a spermiumok várakoztak, ( utóbbiakra eltérő élettartamot írnak különböző helyeken, de 72 óránál többel nem érdemes számolni) stbstb. Utána már kis esélye van a terhességnek. Szóval van még néhány napod reménykedni.

2015. dec. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem 9.-én volt peteérésem, és még nem látszik semmi a teszten :)
2015. dec. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Holnap akár délután is csinálhatok új tesztet?
2015. dec. 21. 16:07
 9/15 anonim ***** válasza:
Csinálhatsz, de ha negatív is van idő, hogy kimutassa, de már mutathatja :)
2015. dec. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9.en volt peteeresem mai teszt negatív nekem is. Még hétvégén tesztelek ha addig nem jön meg. Ha akkor is negatív akkor nincs baba. Rá érsz még Te is sztem😊
2015. dec. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!