Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még lehet pozitív a tesztem...

Még lehet pozitív a tesztem vagy én nem jól számolok?

Figyelt kérdés

December 8-àn voltunk együtt, nem vèdekeztünk mert ha jöni akar a baba örülnénk neki. December 15- én, volt erős meg jön érzésem kis ideig, azóta néha szurkál a petefészkem, utána olvastam a beágyazodàs folyamatnak és pont a 15 illik a beágyazodàsnak, viszont ma mégis negatív lett a terhességi tesztem, még egy kis halvány csík sincs rajta.

Ti mit gondoltok?


Azt hozzá teszem csak 8- án voltunk együtt.


Nagyon szépen köszönöm.


2015. dec. 21. 14:28
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Holnap próbálok tesztet venni remélem el jutok odáig.
2015. dec. 21. 17:40
 12/15 anonim ***** válasza:
A spermák maximális élettartama 5-7 nap, az együttlétetek után kb. 21-25 nappal még mindig nem korai, hogy a teszt pozitív legyen. Ha 8-án volt peteérésed, akkor mutatná ki ma a teszt, de még akkor sem biztos. Így ha nem jön meg továbbra sem, akkor még dec 29 környékén is lehet pozitív.
2015. dec. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy köszönöm szépen. Szépen leirtad, ma vettem egy db os xepil tesztet és nagyon kíváncsi voltam meg csináltam leheletnyi halvány második csík van rajta.
2015. dec. 22. 14:43
 14/15 anonim ***** válasza:
Mennyi idő után jött ki? Rózsaszín, vagy szürke? Megmutatod? (Kepfeltoltes.hu)
2015. dec. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Mikor kezdett száradni akkor látszódott de szürkés vagy rózsaszín, hát nem lehet el dönteni, már ki dobtam a tesztem.
2015. dec. 22. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!