Lehet terhesség?

Figyelt kérdés
Menstruáció előtt voltam 2 nappal nőgyógyásznál kenetvételen bő folyás miatt (nem szagos, nem viszket), hüvelyi uh. volt, az endometrium vastagsága 5 mm. A vizsgálat előtt pontosan egy hónappal voltunk együtt utoljára a barátommal (azóta már exem), akkor elég hanyagul, de óvszerrel védekeztünk. Az aktust követően 3 napos késéssel megjött a vérzésem, 7 napig tartott, mint normálisan, de utána még 4 napig pecsételő vérzésem volt. Ebben a hónapban már ötödik napja késik a menzeszem. Gyengének, fáradékonynak, étvágytalannak érzem magam, időnként émelygek, egy hete hánytam is, azóta nem. Alhasi fájdalmat időnként, pár pillanat erejéig érzek. Nem tudom, hogy ezek a szakítás miatti lelki problémáim fizikai kivetülései vagy esetleges terhesség jelei? Gyereket nem terveztünk, de, ha késik pár napot, mindig felmerül bennem, mi van, ha... Menstruációs tüneteim már az elmúlt hónapban sem voltak, azelőtt viszont elég erős mellfeszülést, görcsöket éreztem. Ciklusom viszonylag szabályos, de mostanában jelentős +/- eltérések vannak. Utolsó hónapokban: 28, 23, 28, 30 naposak voltak. Tesztet még nem mertem csinálni, nem tudom, melyik eredménytől félnék jobban. Szerintetek lehet terhesség vagy csak a szakítás miatt zavarodott meg a testem?
2015. dec. 28. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nézd fogalmunk nincs hogy terhes vagy e vagy sem.

Ezert kene tesztelned.

De mit jelent az hogy "hanyagul óvszerrel vedekeztetek?

Mert azert óvszerrel szinte lehetettlen teherbe esni biztonságosabb mint a fogamzasgatlo ha idoben felhuzzatok a gumit es nem csuszot szakad ki. Akkor esélytelen a spermiumnak felfutni a mehbe.

2015. dec. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Mensi elött 5 mm es nyálkahártya nagyon vèkony,terhességhez meg főleg.Megnyugváskèpp csináld meg a tesztet de szerintem tuti nem vagy terhes.
2015. dec. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt értem alatta, hogy csak az aktus közepén került fel az óvszer.
2015. dec. 28. 21:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Köszi a valaszt aktus kozepen gumit hasznalas közben igen lehetsz terhes kicsi az esély de nem kizart
2015. dec. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

szerintem biztos, hogy nagyon is közre játszik a szakítás, ha nincs okod azt gondolni, hogy terhes vagy, akkor ne aggódj, egy teszt meg nem a világvége legalább biztosra megnyugszol, én nem gondolom, hogy terhes lennél, nagyon sok minden befolyásolja a menstruációt..

én nem rég váltottam munkahelyet, azóta sok a stressz, a párkapcsolatomban is ebből kifolyólag (szerintem) már 2 alkalommal picit másabb volt a menzeszem..szóval szerintem nyugi :)

2015. dec. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Még várni akarok 2 napot, ha addig nem jön meg, tesztelek.
2015. dec. 28. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!