Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha tegnap és ma is pozitív az...

Ha tegnap és ma is pozitív az ovu tesztem, akkor melyikhez viszonyítsam, hogy 24-36 óra múlva lesz peteérésem?

Figyelt kérdés
2015. dec. 29. 17:05
 1/7 A kérdező kommentje:
Az utolsó pozi teszt után lesz 24 órával,vagy ma volt? (Mivel tegnap is pozi lett)
2015. dec. 29. 17:17
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha ma is tutira pozi az ovuteszted akkor inkabb holnap lesz ovu :) De ha holnap du. negativ lesz akkor holnap reggel valoszinu megvolt a tuszorepedes. Remelem erthetoen irtam ? :D
2015. dec. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen :D tehát ha holnap negatív a teszt akkor holnap volt(lesz):)az ovum.


De miért volt pozitív tegnap is? Így még nem jártam :)

2015. dec. 29. 18:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Latom ertetted..:D Miert 2 nap pozi? Jo kerdes..en nem agyalnek ezen mert csak kiakadnek,hogy nem tudom.(amugy tuti a mai erosebb lehet csak nem latni a pici elterest) Most igy van a ciklus es kesz :D Lenyeg,hogy legyen ovu nem? ;)
2015. dec. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jogos ;) köszi a választ :)
2015. dec. 29. 19:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Szivesen ;) Aztan 2 het mulva gyere a jo hirrel :D
2015. dec. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Oké:)

Reggel kiváncsiságból csináltam egy ovu tesztet,negatív lett. Ezek alapján délután már tök fölösleges csinálni,mert az is negatìv lesz nem?

2015. dec. 30. 06:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!