Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhesség vagy ne is...

Lehet terhesség vagy ne is reménykedjek? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok, olyan kérdésem lenne ha egy hete késik a menstruációm akkor az utalhat terhességre? 1-2-3 napot szokott késni de ennyit nem. Pedig úgy fáj a hasam mint szokott illetve olyan "mindjárt megjön érzésem van. Illetve nagyon sokszor kell pisilni. Felfázás kizárva
2015. dec. 29. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
A teszt biztosabbat tudna mondani:) egyebkent a keses minden (velt vagy valos) tunet nelkul utalhat terhessegre.
2015. dec. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia

Ha nem vedekeztetek persze, hogy lehetsz.

Ennyi kesesnel mar barmelyik vizeletbol kimutatja a teszt. Azert a biztonsag kedveer reggel pisilj uvegbe es szaladj le egy teszter a gyogyszertarba.

2015. dec. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
én abból gondolom hogy nem baba van a dologban mert akkor nem fájna úgy mint mielött megjön, nem???
2015. dec. 29. 21:19
 4/9 anonim ***** válasza:

A mindjartmegjon erzest szinte minden terhes no megtapasztalja a nemvart idejen. Ez az erzes sokaknal honapokig megmarad.


En a pozitiv tesztelesem elotti este biztos voltam benne, hogy meg fog jonni, es megsem.

2015. dec. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
En is ugy ereztem meg fog jonni aztan mar ket napja csak nem jott...eros pozitiv :) mar nagy fiam van azóta
2015. dec. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én bő egy hétig görcsöltem,de nem jött meg. Gyanús lett, szóval teszt. Pozitív lett.


22. hkm

2015. dec. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ugyanúgy fájhatna, igen. vetélésem utáni első 2 hónapban "biztos" voltam benne, hogy na most sikerült. a 3. hónapban biztos voltam benne, hogy nem sikerült (fájt menzesz előtt a hasam), és abban is, hogy korábban és erősebben jön meg most.


Terhes voltam!:)))


29hkm

2015. dec. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Negatív 😢😢😢
2015. dec. 30. 10:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Menj dokihoz lehet kesoi peteeresed volt azert nem mutatja meg a teszt. Az orvos tobbet tud mondani
2015. dec. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!