Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esetleg volt már valakinél...

Luna26 kérdése:

Esetleg volt már valakinél olyan, hogy "megjött" aztán kiderült, hogy még is terhes?

Figyelt kérdés
Dec.elején jött meg 2-5 között..és most 28-án (elég szabálytalan a ciklusom,hol 28 napra jön meg hol hosszabb) a mostani elég sok volt de nem görcsöltem csak enyhén,aztán tegnap és ma már alig van valami.valami ötlet?

2015. dec. 30. 07:04
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Honnan tudtátok hogy baba van a dologban?
2015. dec. 30. 20:45
 12/18 anonim válasza:
Mi a tipikus terhességi tünetekből, de csak sejtettük,mert a másodiknál mensi közben volt rosszul. Szédült, hányt és egyfolytában WC re járt.
2015. dec. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Értem.gratulálok!A sok probálkozás miatt nem Mire gondoljak
2015. dec. 30. 21:45
 14/18 anonim válasza:

Igen. Az első 3 hónapban "megjött". Az első hónapban a szokásos volt. Másodikban feltűnően kevés ideig tartott és alig görcsöltem. A harmadikban csak úgymond pecsételő vérzésem volt, de az is eltartott pár napig. Utólag megtudtam, hogy csak olyan volt, mintha megjött volna, mert ezek már más jellegű vérzések voltak, amik a terhesség első hónapjaiban jelentkezhetnek.

Egyébként sok tényező hatására rendszertelen lehet. Pl stressz, életmód váltás, diéta, elhízás, fogamzásgátló...

2015. dec. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Az ünnepek miatt talán stesszesebbek voltak az elmúlt hetek de különösebben nem vettem észre hogy az lennék..fogamzáskátlóhoz hasonlót tedtem de azt követően rendesen volt időre kB 6 hónapig ..kB ez a harmadik hogy furán jött meg..az első 2-3 napig erősebb görcsökkel szokott lenni + még 2-3 nap amikor már csak kevesebb..ahogy ez már irtam..most csak azért vettem észre mert volt egy kevés.. Veszek tesztet és elmegyek dokihoz az lesz a legjobb...
2015. dec. 31. 06:44
 16/18 A kérdező kommentje:
Szedtem"
2015. dec. 31. 06:47
 17/18 A kérdező kommentje:
És a teszt már kimutatná vagy várjak pár napot?
2015. dec. 31. 07:41
 18/18 A kérdező kommentje:
Csináltam egy tesztet miután +tesztel álmodtam..na mondom akkor most..da hát hiába figyeltem a teszt negativ :'( :'(
2016. jan. 2. 07:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!