Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha PCOS-s vagyok teherbe...

Ha PCOS-s vagyok teherbe eshettem ritka menstruációval? L/18

Figyelt kérdés
Szilveszterkor együtt voltam a barátommal, most először nem védekeztünk, azt mondta így, hogy ritkán menstruálok nem leszek terhes. Kb. 3 havonta szoktam menstruálni. PCOS-s kezelve van 3-as kezeléssel fél éve.

2016. jan. 3. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Amíg van méhed és petefészkeid, addig a terhességre is van esély.

Egyik kolleganőm egyébként pontosan ugyanilyen állapot mellett lett terhes.

2016. jan. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, ugyan nagyon kicsi az esélye, de ugyanúgy terhes lehetsz. A barátod meg nem tudom, miért okoskodik, marha nagy baromsággal sikerült rávennie a szexre.
2016. jan. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 fodormenta ***** válasza:
Barátnőmnek is azt mondta a dokija hogy a PCOS miatt nehezen fog teherbe esni emiatt nem védekeztek de már az 1. alkalommal megfogant.Igaz hogy ő rendszeresen menstruált.Tehát lényeg hogy esély van rá,főleg Murphy törvénye alapján,hisz most még nem aktuális,persze ha nagyon szeretnéd,tuti nem jönne össze egyből.Csinálj tesztet bő 2hét múlva és legközelebb védekezzetek,biztos ami biztos alapon.
2016. jan. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nulla menstruáció mellett estem teherbe. PCOS+IR mellett. Vegyél azért egy tesztet :) Az én kislányom 18 hónapos de mióta megszületett még mindig nulla mensim van.


26/l

2016. jan. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!