Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 negatív teszt után talán ez...

2 negatív teszt után talán ez az amite vártam?

Figyelt kérdés

Csütörtök-péntwkre nem vártam. Csütörtök esti-tegnap d.u.-i X-epil teszt negatív. Ma d.u.-i Predictor early mintha 2 csíkos lenne...

[link]

[link]


2016. jan. 9. 14:24
1 2 3 4
 11/34 mandiga ***** válasza:

Ugyanúgy vagyok mint te. Én félek ettől a teszttől, sőt a facelle teszttől is, mert nagyon halvány mindkettőn. Nekem is azonnal látszott, kb 5 percre rá fotóztam. Viszont ez a teszt hajlamos erre. Elvileg én ma a 10. dpo-n vagyok, tegnap csináltam.


Íme, remélem látod.


[link]

2016. jan. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszadó, talán mintha latnék valamit,de nem biztos. Én szabad szemmel látom a sajátomon a halvány rózsaszín csíkot. Sose csináltam ilyen tesztet,de sokan pozitivan nyilatkoztak róla. Fals poziról meg nem hallottam,így talán másik is mutatja majd később
2016. jan. 9. 15:47
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a Predictor Early-ről járja az a mondás, amit sajnos én is csak pár hónapnyi tesztelés és csalódás után tudtam meg, hogy a Predictor Early mindig kimutatja a terhességet, ha van, ha nincs.


A negatív Predictor Early ritka, mint a fehér holló, keress rá itt is nyugodtan a tesztre, nagyon sok negatívat írnak róla.


Ha biztos akarsz lenni benne, és lezárni a hónapot vagy így vagy úgy, akkor Clearblue digitális, egy teszt, ami drága, de 2 nap késés után már biztos, és végülis így is elköltöttél rá majdnem annyit, és nem vagy biztos az eredményben.

2016. jan. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
En is masfajta teszttel ismetelnek a helyedben.Nagyon drukkolok :)
2016. jan. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a tesztek nem jok.


Nekem is pozit mutatott, ugyan abbol a pisibol az x-epil negativat.

Nem voltam terhes.


X-epil viszont soha nem vert at. Az csak akkor volt pozi ha baba is volt

2016. jan. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

kepfeltoltes.hu/160107/20160107_203036-1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Nekünk ilyen lett a predictor early tegnap. Mi is ugyanígy izgulunk, mint ti. Utolsó menstruáció első napjától 39. nap van ma.

X-epil totál negatív ma reggel. Facelle halvány pozitív ma délután.


Azt hiszen bárhogy is lesz, valamelyik teszt biztosan rossz...

2016. jan. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 mandiga ***** válasza:

Én látom az enyémen a halvány csíkot. Csináltam facelle tesztet is, az is halvány. Pár nap múlva kiderül mindannyiunknak.

Drukkolok mindenkinek!

2016. jan. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Szerintem szürke 😯, negatív teszt. De drukkolok, próbálj mással tesztelni 😉
2016. jan. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 mandiga ***** válasza:

Ez meg a tegnapi facelle teszt, ma meg úgy érzem egész nap, hogy mindjárt megjön, és szerintem meg is fog. :(


[link]

2016. jan. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
a mindjart megjon erzes az terhessegi tunet.
2016. jan. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!