Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 negatív teszt után talán ez...

2 negatív teszt után talán ez az amite vártam?

Figyelt kérdés

Csütörtök-péntwkre nem vártam. Csütörtök esti-tegnap d.u.-i X-epil teszt negatív. Ma d.u.-i Predictor early mintha 2 csíkos lenne...

[link]

[link]


2016. jan. 9. 14:24
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Mandiga! Ugyanolyan vastagnak latni a masodik csikot :) Biztato!!! Drukk neked nagyon.Regebben mar beszelgettunk :)
2016. jan. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 mandiga ***** válasza:
Bárcsak úgy lenne. Félek, hogy meg jön, elvileg van pár napom. 10. dpo-n vagyok ha minden igaz.
2016. jan. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Van most gorbed? :)
2016. jan. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kerdezo|

Sajnos nekem is volt mar ilyen halvany pozitiv Predictor Early tesztem , igaz en nem vart menzi elott 1 nappal csinaltam masnap megis megjott. Ha neked kesik az biztato de mindenkepp vegyel masik fajta tesztet. Nekem a Gabriel, a facelle es az xepil is mindig igazat mutatott , 4 honap probalkozas utan lettem terhes az ikreinkkel, most vagyok 19 hetes kismama. Van meg 2 kisfiam, ok kulfoldon szulettek, ott meg a clearbluet es szinten xepilt hasznaltam.

2016. jan. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Nincs görbém,én nem szeretnék ilyenekkel foglalkozni,tudom kb a pé-t és a többi nem érdekel,csak rástresszel szerintem az ember. Holnap hajnalban csinálok egy Facelle tesztet is,de bízok a megérzéseimben ;)
2016. jan. 9. 19:30
 26/34 A kérdező kommentje:
Mandiga a 2.teszten már látom a 2.csíkot :) Hajrá! Nekem fájnak napok óta a melleim, és 2 napja mindjárt megjön érzèsem van,talán a megérzéseim se csalnak
2016. jan. 9. 19:35
 27/34 mandiga ***** válasza:

Kedves kérező. Nagyon örülnék, ha sikerülne, viszont sajnos többször volt már halvány "pozi" tesztem, és nem merek bízni, persze ha most össze jött volna, nagyon boldog lennék. Köszönöm a drukkot. A görbém alapján azt mondják, hogy 30-án volt ovum, akkor ma vagyok a 10. dpo-n. Ma nekem is volt mindjár megjön érzés, azt hittem meg is jön, de most épp nem érzem, viszont a hasam alja szúrkál és érzékeny. Ezt nem tudom hova tenni. A cicim nagyon enyhén fura, mensi elött jobban szokott fájni.

Én is nagyon drukkolok neked.

Kiváncsi vagyok a következő tesztedre. Majd mutasd meg. :)

2016. jan. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 mandiga ***** válasza:

21-es. Beszélgettünk? Az jó? Van görbém igen, tettem is ma fel egy kérdést. Nézd meg a görbém. Teákat iszom, hát majd kiderül.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2016. jan. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Oh ha csak a 10. Dpo akkor erősödhet még! Nekem ma reggeli Facelle teszt már erősebb,de még mindig halvány. Kedden azért csinálok még 1 utolsót,de holnap hivom a dokim. Tegnap késő d.u. óta fáj a cicim,mindjárt megjön érzés...
2016. jan. 10. 07:03
 30/34 mandiga ***** válasza:
Képet tudsz feltenni a tesztről?
2016. jan. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!