Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 8 honapos terhesként...

Ha 8 honapos terhesként elvetéltem, lehet még gyermekem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 19éves voltam mikor az "első" gyermekem megfogant. Párom mindenben mellettem volt es mar volt is polgári esküvőnk. 8hónapos terhes voltam mikor egy ultrahangon nem volt a picinek szívhangja. Semmi esély nem volt az életére ezért "megszültem". De azóta csak ezen kattognak a gondolataim,hogy bár eleinte nem szerettem volna, de most megis. Már a párommal is nagyon sokat beszélgettünk erről és ő is szeretné. De nagyon félek, hogy ez újra megismétlődhet.(kérlek ne ítéljetek el 5éve együtt vagyunk a párommal és már régen dolgozok! Két szakmám van nekem is és páromnak is saját keresetből tartanank el!) :( :)

2016. jan. 15. 18:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Végülis ez olyan, mintha simán szültél volna, szóval lehet gyereked, bár nem ártana vizsgálatokra menni, hogy kiderüljön, mi lehetett a baj. Sajnálom, ami történt :( Sok sikert az elkövetkezendőkben! Újabb babára sok esélyed van!
2016. jan. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Szülésnek számít, és vetélés után is sokan szülnek egészséges kisbabát. Sajnálom ami történt.
2016. jan. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Szia! Én egyáltalán nem ítéllek el. Mindenki vágyik gyermekre, te most érzed, hogy itt az ideje. A 19 év sem korai (az előzőre gondolok) vannak, akik már korábban is vagy ebben az időben is szülnek. Nagyon borzalmas eset a tiéd és nagyon sajnálom :-( Nehéz lehetett túllépni. De én azt mondom, hogy egyáltalán nem biztos, hogy ez újra meg fog történni. Nem sűrűn hallok ilyen esetet, sajnos pont nálad történt meg. Mindenképp arra kell koncentrálnod és gondolnod, hogy minden rendben lesz és szülsz egy gyönyörű, egészséges kisbabát.

Nekem pl az első terhességem méhen kívüli volt, oltárira féltem, hogy mi lesz ha még egyszer megismétlődik ..... na azóta van ét gyönyörű kislányom :-)

Ne add fel, ha szeretnétek vágjatok bele, minden rendben lesz. Ne gondolj a múltra csak a jövőtökre!

Sok szerencsét :-)

2016. jan. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet, lesz is, egészséges, gyönyörűséges.
2016. jan. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem tanácsos lenne felkeresni egy pszichológust, hogy fel tudd dolgozni a gyászt.


Természetesen lehet még gyereked.

2016. jan. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Rendben!:)Köszönöm szépen a válaszokat akkor megnyugodtam!:)az eset mar fel eve tortent nehezen de sikerult feldolgozni...:/(ez ido alatt a párommal nem voltunk együtt viszont nagyon sokat beszélgettunk rola mind a vetélésről es mind a gyermekvállalásról)
2016. jan. 15. 19:39
 7/16 A kérdező kommentje:
Rajta leszünk a témán! :) nagyon szeretnénk! :)
2016. jan. 15. 19:45
 8/16 anonim ***** válasza:
Sajnálom, ami veled történt! Lehet tudni, hogy mitől halt el a magzat? Sajnos láttam már olyat, hogy 39. héten halt el a baba, mert 4-szer szorosan a nyakára tekeredett a zsinór. Nyilván az ilyen probléma egyáltalán nem valószínű, hogy megismétlődik.
2016. jan. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen! A szíve és az ér rendszere nem fejlődött koráhiz kepest mert a szegycsontja befelé nőtt igy elnyonta azt a tüdejével együtt.! :/ sajnálom ez egy szomorú dolog! Anno en is igy születtem! Nyakam köré tekeredett köldök zsinórral! :/
2016. jan. 15. 20:39
 10/16 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet gyereked!!! Édesanyám is 8 hónaposan szült ikreket, de sajnos mind a kettö halva született. Egy évre rá megszülettem én majd a húgom. Én is pont a napokban vetéltem el, de nem adom fel! Sok sikert neked is !
2016. jan. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!