Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 nap késés után jelent...

2 nap késés után jelent valamit ha a hőm még mindíg fennt van? Tesztem negatív.

Figyelt kérdés
2015. dec. 4. 07:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Jelenthet akár terhességet is, két naponta tesztelj 😉 Lehet később fogant ☺
2015. dec. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Muti a görbét! :) Persze, az jót jelenhet, ha 14. dpo után fennmarad a hő és nem jön meg!
2015. dec. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A gorbem : [link]
2015. dec. 4. 07:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Szepen fenn van :) Ismeteld meg a tesztet!
2015. dec. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem bíztató görbe! :) Tudom javasolni a Facelle vizeletsugaras tesztet, az igen érzékeny. Meghát a kétnaponkénti tesztelést továbbra is. Drukkolok!
2015. dec. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) most szándékosan nem vettem több teszet mert elhasználnám:) Hétfőn veszek,de mit gondoltok,ha addig nem jön meg,megcsinálhatom a tesztet hétfőn délután is?
2015. dec. 4. 08:17
 7/9 anonim ***** válasza:
meg, de akkor próbáld úgy hogy keveset iszol és visszatartod a vizeleted egy jódarabig, hogy sűrű legyen.
2015. dec. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Melyik mutatná jobban? Clearblue digitális,vagy facelle? Tudom ,hogy azért árban van különbség,de ha a clearblue biztosabb lenne,azt venném.
2015. dec. 4. 08:36
 9/9 anonim ***** válasza:
A Clearblue nem érzékenyebb attól, hogy digitális... szerintem fölösleges pénzkidobás, és emléknek sem jó, mert idővel eltünik a felirat a folyadékkristályos kijelzőről.
2015. dec. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!