Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesseg vagy megsem?

Terhesseg vagy megsem?

Figyelt kérdés
18 napja kesik a menstruaciom de a tesztek megis negativak...terhesseg jelei sem nagyon latszodnak csak annyi hogy feszesek a melleim es mikor reggel kelek..ehgyomorra nagyon nagy hanyingerem van! lehetek terhes? vagy egyebb a problema?
2015. okt. 20. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Akarsz terhes lenni, vagy nem akarsz?


Ha akarsz, akkor van egy jó hírem. Ha nem akarsz, akkor van egy rossz hírem...


Nota bene, lehet, hogy a teszt még korai.

2015. okt. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szeretnenk babat a parommal es....probalkoztuk is eleget..mennyi az eselye hogy az lehetek?
2015. okt. 20. 12:46
 3/7 anonim ***** válasza:

Te jó ég, első válaszoló! mi az, hogy a teszt még korai? 18 nap késés után???? :O

én anno 10 nap késés után olyan pozit teszteltem napközben.....

szóval tesztelj azért még....majd orvos!

2015. okt. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez tipikus terhes tunet, ugyan ezt elem en most at. Reggel ebredes utan hanyinger.. ezert mindig magam melle teszek egy kis muzli szeletet vagy croessant. Igy elmulik. Sztem menj el dokihoz akar a vervetel is mar kifogja mutatni ha baba van:) hajra
2015. okt. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
dokihoz nem tudok menni mert kulfoldon vagyok..es majd kesore megyunk haza..2x teszteltem es negativ...bar az utobbinal atszott valami de nem tudom nagyon hogy most terhesseg vagy egyebb okai is lehet hogy nem jott meg
2015. okt. 20. 13:07
 6/7 anonim ***** válasza:
ma 12:51 és azért, mert te pozitívat tesztelsz tíz nap után, másnak is kötelező? A te bioritmusodhoz alkalmazkodjék a földön mindenki, vagy ez most hogy jön ide?
2015. okt. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves válaszoló.nem,szó sincs róla! De mivel már több mint fél hónap eltelt....és kb. 14 nap a teljes beágyazódàs...ha a várt mensi napján jött volna össze a baba akkor is már 18 nap eltelt azóta....ha hamarabb akkor pedig még több....
2015. okt. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!