Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki segítene nekem megfejte...

Valaki segítene nekem megfejteni ezeket a teszteket?

Figyelt kérdés

[link]


Az első : reggeli első vizelet

Második: reggeli MÁSODIK vizelet

Harmadik: tegnap reggeli első


Nem értem. Valószínűleg nincs baba,de azért bosszant a dolog,hogy mindkét nap pontosan ugyanott mosódik el és színes? Bár a képen biztosan nem látszik annak,de mindjárt mellékelek egy jobb képet a mai 2.-ról és a tegnapi kérdésem.


Úgy volt,hogy veszek másikat de nem volt időm tegnap.


Ami bosszant az az,hogy a reggeli első tesztemen semmi sem látszik,a 2.vizeletesen igen. És mindent ugyanúgy csinálok. Az is bosszant,hogy nem olvasok rosszat ezekről a tesztekről(one step de ebay-ről bár nem sokat számít ha a vaterás is onnan van).


Nem áztatom túl.


Amit még szeretnék megosztani veletek,hogy tegnapelőtt is teszteltem reggel és délután is(tudom..bolond vagyok :() azok negatívak lettek hómezővel. Mint a mai első.


Tegnap délután is negatív lett. És múlthónapban is ezeket használtam de soha nem voltak ilyenek. Egy 25-öst ma is ellőttem de csont nega.


Megköszönöm ha szántok rám időt.


2016. jan. 23. 08:55
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Nem tudok jobb minőségűt fényképezni :(
2016. jan. 23. 09:01
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

el kéne felejtened a tesztelgetést egy idore. lehet, ha nem gorcsolsz rá ennyire akkor ossze is fog jonni.

ezeken a teszteken nincs mit megfejteni, negativak.


ne tesztelj napi 10 szer...semmi értelme, ha meg terhes vagy elobb utobb teszt nélkul is rájossz. (pl. ha már 1,5 honapja késik..)

2016. jan. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szia!Áttettem neked negatívba,de én úgy sem láttam rajta sajnos semmit.Hányadik dpo-n teszteltél?
2016. jan. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Látok valamit nagyon halványan a 2.on meg a 3.on de az is lehet csak beleképzelem. Az elsőn azon ténylsg nem latszik semmi. Késik már? Egyébként furi mert tényleg felkelés utánin kellene lennie csíknak. Lázíts egy kicsit, he még nem késik akkor arj addig. Nekem nemvát után 3 nappal lett halvány csíkos tesztem.
2016. jan. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
2016. jan. 23. 09:08
 6/15 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a reggeli

2016. jan. 23. 09:10
 7/15 A kérdező kommentje:
Igazatok van,várnom kellene mert csak saját magamat hülyítem meg,de egyszerűen nem bírok várni. :(
2016. jan. 23. 09:12
 8/15 anonim ***** válasza:
Tényleg látszik valami, de túl korai ez még. Átérzem, én is ilyen voltam (nahjó ennyire nem, nemvárt előtt 1 max 2 tesztet lőttem el), de aztán elengedtem a dolgot, belenyugodtam. Mondjuk amikor nem jött meg, napokig tesztelni se mertem, merthogy biztos csak késik :)
2016. jan. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Egyetértek veletek teljesen. De mikor már 1x láttam a rózsaszín csíkot (tegnap) akkor már végképp nem bírom ki hogy ne teszteljek újra. 13.napon szinte mindíg ellövök 1-2 tesztet,most csak azért teszteltem 11.-en először mert a 8.dpon barna pecsételésem volt. De igazatok van :( negatívnak veszem. Csak még soha nem láttam ilyenrket az one stepen. Máson igen,de tudom ,hogy a szürke az szürke csík. Mikor a gyermekünk született,akkor 3 hét késés után teszteltem így nem is tudom,hogy őt mikor mutatta volna ki. De akkor elég stresszes voltam a költözködès miatt és azthittem azért késik.
2016. jan. 23. 09:24
 10/15 anonim ***** válasza:
Az összeset negatívnak látom. Nyugodj le és fordítsd az energiádat a családodra, keress valami hobbit, ami leköt, mert ezzel a görcsös tesztelgetéssel és 2. csík keresésével csak magadat hergeled.
2016. jan. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!