Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki segítene nekem megfejte...

Valaki segítene nekem megfejteni ezeket a teszteket?

Figyelt kérdés

[link]


Az első : reggeli első vizelet

Második: reggeli MÁSODIK vizelet

Harmadik: tegnap reggeli első


Nem értem. Valószínűleg nincs baba,de azért bosszant a dolog,hogy mindkét nap pontosan ugyanott mosódik el és színes? Bár a képen biztosan nem látszik annak,de mindjárt mellékelek egy jobb képet a mai 2.-ról és a tegnapi kérdésem.


Úgy volt,hogy veszek másikat de nem volt időm tegnap.


Ami bosszant az az,hogy a reggeli első tesztemen semmi sem látszik,a 2.vizeletesen igen. És mindent ugyanúgy csinálok. Az is bosszant,hogy nem olvasok rosszat ezekről a tesztekről(one step de ebay-ről bár nem sokat számít ha a vaterás is onnan van).


Nem áztatom túl.


Amit még szeretnék megosztani veletek,hogy tegnapelőtt is teszteltem reggel és délután is(tudom..bolond vagyok :() azok negatívak lettek hómezővel. Mint a mai első.


Tegnap délután is negatív lett. És múlthónapban is ezeket használtam de soha nem voltak ilyenek. Egy 25-öst ma is ellőttem de csont nega.


Megköszönöm ha szántok rám időt.


2016. jan. 23. 08:55
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Hétvég már nem tesztelek. Majd jövőhéten. Ha nem jönne meg! Lehet h hibás teszteket fogtam ki. Szerdán veszek egy digitálist,feladom a vonalkeresést:) Párom reggel nagyon megörült mert még mióta próbálkozunk nem látott soha egy tesztemen sem színes csíkot. De még szellemcsíkot sem. Őt jobban féltem a csalódástól mint magamat!
2016. jan. 23. 10:13
 12/15 anonim ***** válasza:
One step nem csinal ilyet szerintem! En mindet pozinak latom,azt az egyett leszamitva ami a mai elsobol van. Az utoljara feltett kepen az is szepen latszik h szines! Aztmondom ne eld bele azert magad de ismeteld hetfon! A hcg-nek ido kell. Van hogy ugral a szintje is.
2016. jan. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2016. jan. 23. 14:02
 14/15 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet kérdező?
2016. jan. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Azóta 2 erős csíkos :)
2016. jan. 27. 09:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!