Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 19. dpon barnázgatás 3 pozitiv...

19. dpon barnázgatás 3 pozitiv teszt után? Volt valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
Nagyon kibuktam. Mikor megtöröltem magam pisilésnél,akkor láttam. Nálam ez menzesz előjel :( a tesztjeim szép erősek :(
2016. jan. 24. 18:16
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
3 pozitív teszt azt jelenti terhes vagy, és ha vérzel (a barnázás is vér) akkor irány a doki. Ez ugyanis lehet méhen kívüli terhesség, vagy kezdődő vetélés jele, és mindkét esetben nagyon fontos, hogy lásson orvos!
2016. jan. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Hívtam az ügyeletet,de aztmondták nyugodjak meg (hogy????) előfordul (????) és ilyen korán még semmit sem tudnak tenni :(
2016. jan. 24. 18:23
 3/44 anonim ***** válasza:
Én ilyen korán (sőt korábban) már Utrogestant kaptam a barnázásra. Nőgyógyásszal kellene beszélned, nem az ügyelettel.
2016. jan. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem is ez volt :( pozi teszt előtt barnázás. Doki mondta vagy megmarad vagy nem. Uh-n nem látott semmit.barnázás elmult,de csak 1 hétre...kétszer voltam ügyeleten. Annyit mondtak előfordul :(

De vetélés lett a vége :'(

Szorítok h neked ne igy legyen!

2016. jan. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
Dokim nem veszi fel (mit is gondoltam vasárnap van:( bevágtam egy jó erős palástfű teát meg eszek 1-2 szem magnéziumot. Mit tudok még tenni? Ma sokat emelgettem a kisfiamat (17 kg) mert csuszkàlni voltunk. Meg húztam a szánkóját:( ez lehet a baj?
2016. jan. 24. 18:33
 6/44 anonim ***** válasza:

5 hetes terhes voltam, amikor már orvos megállapította a terhességet és barnáztam, illetve fájt a hasam. Fogtam magam, bementem a kórházba, kaptam gyógyszert, 3 napig bent tartottak megfigyelésen, még utána is kellett egy ideig szednem a gyógyszert és van egy teljesen egészséges kisfiam.

És az orvos mondta, hogy van, amikor ez sem segít, de legalább ennyit megtettek. A legnagyobb szerencsénkre és örömünkre.

Be kellene menned a kórházba! Oké, hogy nem biztos, hogy segítene, de ha te is kapnál gyógyszert, akkor lehet, hogy mégis...

2016. jan. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:

Sajnálom utolsó :(

Egyfolytában azt érzem h mindjárt megfog jönni. :(

2016. jan. 24. 18:34
 8/44 A kérdező kommentje:
Bemegyek. A hőm 37,4 most. Lázas is leszek?
2016. jan. 24. 18:35
 9/44 anonim ***** válasza:

Nem, a korai vetélés független attól, hogy mit csinálsz.

Nem biztos, hogy baj van, sokaknál hematóma okoz vérzést, vagy a beágyazódás helyétől távol kezd el leválni a nyálkahártya, de bizony bajt is jelezhet, ezért kell mindenképpen doki.

A hormonpótlás is csak akkor segít, ha hormonális probléma van, ha az embrió nem fejlődik megfelelően, akkor mindenképpen vetélés lesz a vége.

És, ahogy írtam fentebb, a barnázás esetén mindig kell gyanakodni méhen kívüli terhességre is, ami viszont életveszélyes állapot!

2016. jan. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
C vitaminod van otthon vagy Rutascorbin?? Verzescsillapito.Ezt is vehetsz be.Ugyeletes gyogyszertar is ad! En is ezt kaptam veteles gyanura plusz progit.De nekem nem csak wc papiron volt maszat .
2016. jan. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!