Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért írja mindenki 1-2 napos...

Miért írja mindenki 1-2 napos késés és halvány pozi teszthez, hogy "már erősebben kellene mutatnia a tesztnek a csíkot mert nekem már a 13. dpo-n majd leugrott a csík"stb?

Figyelt kérdés
Nekem pl csak a 16.-on volt halvány tesztem,pedig időben fogant. Miért baj,ha nem erős csíkos valakinek a 14.dpon ?
2016. febr. 3. 19:05
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
18.dpo-n is lehet halvány,itt csak az a gond,hogy mki lehúz mkit. Mint írtam,21.dpo-n is még lehet 18 a hcg ,azt meg egy 25-ös teszt vagy kimutat vagy nem. Egyébként annó,nekem 2 hét késés után sem volt erős pozi tesztem. Fele olyan halvány volt mint a kontroll. Erősödött a 16.dpo-hoz képest,de ugyanolyan soha nem volt mint a kontroll. És már 2 éves!
2016. febr. 3. 22:39
 12/15 anonim ***** válasza:
Értem amit te írsz, de remélem te is érted amit én. Engem pedig mindenki biztatott, hogy simán pozi a tesztem, de éreztem, hogy már erősebbnek kellene lennie, sajnos nekem volt igazam, az egy kémiai terhesség volt. Most tankönyviek a tesztjeim, nem is teszek fel kérdést velük kapcsolatba :) Ez sem jelent garanciát semmire, de valamelyest megnyugtat. Én olyan típus vagyok, akinek a középidős fogantatás esetében, simán kimutatja a teszt 8-9 Dpo-n, mégsem mondom, hogy mindenki másnak ki kell mutatnia akkor... Első voltam
2016. febr. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Értem igen :)
2016. febr. 4. 08:27
 14/15 anonim ***** válasza:
Akkor jó! :) Egyébként szerintem itt sokaknak savanyú a szőlő, ha túl erős tesztet lősz fel, akkor jön a "mi itt a kérdés, vak vagy???", ha túl halványat, akkor jön az, hogy "lehet, hogy csak elindult valami..." Szerintem az ok egyébként a sárga irigység:)
2016. febr. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Azért jó erre figyelni nekem az első zerhességnél 4 napos késésnél halvány pozi volt, 2naponta csináltam erősödött de nem.volt ilyen leugró...kis mintha meg akarna jönni érzés semmi egyéb tünet. Erre kiderült méhen kívüli...azért volt halvány. Második terheségemnél már nem várt napján szépen látszozt nem volt erős de kivehető, jó helyen os volt... Inkább megijedni mint baj legyen..
2016. febr. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!