Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor mikor is volt a...

Most akkor mikor is volt a peteérésem? A reggeli hőesés alapján január 28. -án (a ciklus 14. napja), a Lh teszt szerint 30. ,31. , febr. 01 (ciklus 16. ,17,19. napja). Amúgy 26 naposak átlagban a ciklusaim. Hőgörbét is mellékelem.

Figyelt kérdés
www.ciklus.hu/images/diagramok/9f90b086e9cd89c596e232c7d88d50a9_160115_160207_1454803200_.png

#hőgörbe #ovulációs teszt #késői ovulácio
2016. febr. 7. 10:05
 1/8 A kérdező kommentje:
Szóval az a pozitív lh teszt is nem egyértelmű volt, csak másnapra látszodott erősebbnek és a többi napihoz képest, ezért gondolom, hogy akkor lehetett pozitív, azért jelöltem negatívnak,mert nem voltam biztos és a hő alapján kizártnak gondoltam, de most egy kicsit elbizonytalanoodtam, hogy akkor most melyiket is vegyem alapul?
2016. febr. 7. 10:39
 2/8 anonim ***** válasza:
képed nincs az lh-tesztekről?
2016. febr. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szióka!! Sajnos már csak a jan.30.-ai (kék), és a febr.1.-ei(zöld) van meg...Szerinted? A zöld szerintem olyan pozitívos, de az a fura, hogy pár óra elteltével vált azzá.

[link]

2016. febr. 8. 20:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Hááát, ez nem pozitív, inkább a hőleeséshez viszonyíts, az biztosabbnak tűnik :)
2016. febr. 9. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon szépen köszönöm, hogy ilyen kedvesen foglalkozol a kérdésemmel!!! Csak a hőleeéskor egyértelműen negatív volt a teszt és érdekesnek találtam, hogy ennyi nappal után lenne csak pozitív, mert akkor bizony nagyon -nagyon rövid lenne a luteális fázisom, ami baba szempontjából, ugye egyáltalán nem jó. Csak eddig mindig fedték egymást a hő és lh teszt, most akkor mi történhetett? Mi ez az eltolódás. Talán a kövi hónap sikeresebb lesz...Pedig már öt hónapja próbálkozunk , és mindig pontosan ovukor is együtt vagyunk és nem sikerült a baba...pedig most már a gyógyteákat, vitaminokat , méhpempőt is bevetettem. kÖSZÖNÖM, MÉGEGYSZER!!!
2016. febr. 9. 18:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát, akkor sok sikert, de ne stresszelj rá ennyire, hogy mikor volt ovud, ha úgy érzed, hogy valami más, és mintha meg akarna jönni, tesztelj, addig ne agyalj :)
2016. febr. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyébként a görbédnél a vágy és a petefészekszúrkálás is az ovut jelezhette, aszerint csütörtökön lehetett szerintem, az ovuteszteket pedig hagyd a francba, nálad nem ér semmit :D :)
2016. febr. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én is a csütörtökre voksoltam, mint peteérés😃.... Talán akkor jól sikerült együttlenni és .......De már annyiszor volt neegatív, hogy már leírni sem merem...
2016. febr. 10. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!