Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már napok óta késik a menstruá...

Már napok óta késik a menstruációm, több teszt is pozitív, de még mindig halvány. Ugye nem lesz baj? Kép lent

Figyelt kérdés

[link]


Ez a mai tesztem.



2016. febr. 1. 09:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ez egy x-epil teszt? Az nekem mindig halványabb, mint a másik fajták. Erősödnek egyébként?
2016. febr. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Igen, X-epil. Ma vettem 2 dobozzal, hogy az egyformán lássam erősödik-e.

Vaterás halvány volt tegnap, de erősebb mint pénteken.

Gabriel pénteken halvány volt.

2016. febr. 1. 09:29
 3/17 A kérdező kommentje:

Pénteki vaterás:

[link]


Pénteki Gabriel:

[link]


Vasárnapi vaterás: [link]

2016. febr. 1. 09:33
 4/17 anonim ***** válasza:

Szerintem rendben van! :) az x-epil nem tudom, de a vaterás - ahhoz képest, hogy 10-es - sokkal halványabb volt nekem is, mint mondjuk egy 25-ös gabriel....

Mikorra nem vártad pontosan?

2016. febr. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Utolsó mensi dec 30-án jött meg. Ciklusaim változóak 27-32 nap között. Valószínű most is inkább később volt peteérés, ugye?

Aggódóm mert augusztusban sikerült teherbe esnem, de a teszt nem erősödött, aztán vérzéssel távozott is.

Amúgy másfél éve próbálkozunk a kistesóval, van már egy 5 éves nagyfiúnk.

2016. febr. 1. 09:40
 6/17 anonim ***** válasza:

Szerintem erősödött!:)

Nem lesz itt baj!! Biztos pár nappal később fogant!;)

2016. febr. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hát akkor meg teljesen normális, ha ilyen világosak a tesztek...nekem dec 19 vol sz utsó mensi, az első pozi tesztem 16-án volt, de az annyira halvány volt, hogy szinte csak én láttam...folyamatosan tesztelgettem a vaterásokkal reggel, iszonyú halványakat... 19-én (vagy 18-án) vettem egy gabrielt, az szép pozi lett, nem kellett nagyítóval keresni a vonalat... :) azóta a vaterások is szépen megerődödtek, de csak lassan...úgyhogy szerintem ne aggódj...vegyél esetleg még egy gabrielt, holnap vagy holnapután tesztelj vele, addigra szépnek kell lennie! :)
2016. febr. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem lesz baj! :)

Majd erősödik ne aggódj! Egyebkent en 9hetes 3napos vagyok ma,de mégsem az az igazan nagyon nagyon erősek a tesztek. :)

Megis szepen fejlődik a pottomkem. Ne aggódj ,minden oke lesz!

Boldog babavarast! :)

2016. febr. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem gond :D

Nekem már 8 napja késett mire beerősödött....aztán pedig ikrekkel vagyok várandós, pedig azt mondják ikreknél minden erősebb(teszt, tünetek), aztán nálam nem jött be :D

17 hkm

2016. febr. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

szerintem ne olcsó tesztekből vegyél egy halommal, hanem vegyél egy digitális cleablue-t, az világosan megmutatja, mi a szitu és kb. mióta:)


34hkm

2016. febr. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!