Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Komoly kerdes?! Help?! Megfog...

Komoly kerdes?! Help?! Megfog jonni? Vagy beagyazodas? Utrogestan hasznaljam inkabb?

Figyelt kérdés

Januar 26-27en volt meg utoljara a menszim.

Feb.8an ( ovu tesztem pozi volt) nogyogyasznal voltam. A doki azt mondta tuszorepedes volt es a sargatest javult.

Tegnap delutan a wc papiron 2x is eppen h csak volt piros maszat rajta. Majd este nagyon halvany barna volt a folyasom nagyon minimalis epp h volt rajta a wc papiron. Megijedtem :(

A menszim 3 honapja pontosan jon meg 32-33 ciklus napon.

Utrogestant hasznaltam januarba mert menszi elott egy hettel mar nagyon eros barnazasom volt. Emiatt sose jutottunk el pozitiv tesztig.

A lanyom tavaly elsore osszejott utroval es amiota megszuletett nem vedekezunk a parommal. A dokim nem akart semmilyen vizsgalatra elkuldeni.

Legutobb azt mondta (8an) semmit nem ir fel.

En meg beparaztam attol a halvanyka barnazastol utrot azonnal hasznaltam.


Meg annyi h a lanyom is egy ev utan jott ossze.


Bocsanat hogy hosszura sikerult. Kerlek ne tamadjatok. Koszonom elore is a valaszokat.


Ui: irtam sms de azota nem valaszol :(


2016. febr. 15. 05:05
 1/8 A kérdező kommentje:
Mar mint a dokimnak irtam sms-t
2016. febr. 15. 05:05
 2/8 A kérdező kommentje:
Most nezem h rosszul irtam. Nem tavaly jott ossze a lanyom. 05:00 ora van es meg nem ebredtem fel. Bocsi. Tavaly januarba szuletett a lanyom.
2016. febr. 15. 05:08
 3/8 anonim ***** válasza:

A kérdés pontosan mi?


Szerintem lehetett beágyazódási vérzés is akár, az utrot használd, ovu után 14 nappal tesztelj. Ha pozi, használd az utrot. Ha negatív, hagyd abba.

2016. febr. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ahogy az előző válaszoló mondja, használd az utrót, aztán tesztelj a nemvárt napján egy érzékennyel. Ha pozitív, folytasd, ha negatív, hagyd abba az utrót. Senki meg nem mondja, hogy terhes vagy-e, mert még ha az is lennél, semmi nem mutatná ki. A vérzésed lehet progeszteronhiánytól, beágyazódási vérzéstől, közelgő menstruációtól.Írtad, hogy januárban is szedtél utrót a ciklusod második felében, úgyhogy én inkább progeszteronhiányra szavaznék.

Mivel az orvos mindent szabályosnak talált, amikor nála jártál, gondolom, nem javasolt akkor további kivizsgálást/utrót perpill. Ha eléred, jelezd neki a vérzésed, de addig szedd az utrót, nem ártasz vele.

2016. febr. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a gyors valaszokat.

Sose volt verzesem csak barnaztam mindig.

Persze hasznalom az utrot es tesztelni is fogok.

Koszonom meg 1x :)

2016. febr. 15. 09:59
 6/8 anonim ***** válasza:
A barnázás is vérzés, csak lassabb, kevesebb=van ideje a vérnek megalvadni, oxidálódni. De az a jobbik, ha "csak" az volt.
2016. febr. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Barnazas menszi elott volt nekem 3-4 nappal es egyre erosodott majd megjott.

Ez a vmi mas milyen volt :/ :/

Persze nem elem bele magam. Az emberi szervezet mindenre kepes :)

Majd jovoheten tesztelek.

2016. febr. 15. 17:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia, mi lett végül?
2016. márc. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!