Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség alatt menzesz?

Terhesség alatt menzesz?

Figyelt kérdés
Párommal kisbabát szeretnénk már több mint egy éve...Gondoltam akkor rögtön kivizsgáltatom magam,akkor kiderült véres cisztá van ami 4hónapjára felszívódott,közben kiderült a másik csapás,hpv lettem :( beoltattam magam silgardal,kondilomákat pedig műtéti úton leégettek!Október elején újult erővel nekiálltunk,de a kezdeti lelkesedés kezd lankadni!Más is érzett így?Most olyan kérdésem lenne,h 9re nemvártam,akkor csináltam egy tesztet,halványan de látszódott vagyis én láttam a másik csíkot is,gondoltam ez még semmi,még várjunk,így 12én pénteken megis jött nem kis görcsel....de két nap enyhe vérzés és most barna,néha egy két csepp vér!Normális ez?orvoshoz nem megyek 3hete voltam,citológia meg a többi minden rendbe van...Esetleg lehet még reménykednem?
2016. febr. 15. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet :) Meg kellene ismetelni a tesztet!
2016. febr. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van esélye,tesztelj! :)
2016. febr. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!