Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kamionos feleségek hogy bírjátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamionos feleségek hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
Párotok heteket távol vannak, aztán pár napot itthon. Hogy bírjátok? Mikor meg ismerkedtetek is kamionozott, vagy a kényszer vitte rá?
2015. máj. 10. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk a kényszer szólt bele. Én az elején élveztem, fél év után nagyon elmagányosodtam, nagyon rossz volt. Most fontolgatjuk a változtatást,mert az én részemről ez így nem megy.
2015. máj. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8%
Az elején élvezted? Azóta elhagyott a szeretőd vagy mi?:DD
2015. máj. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem, csak jó volt kicsit egyedül is lenni. Szerető... ugyanmár... akinek fingja nincs az egészről, az miért pofázik be hülyeséget?
2015. máj. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Gyakori masztival.
2015. máj. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy gyakori kérdésekkel.
2015. máj. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szintúgy. Az elején jobban elfogadtam, kellett egy kis egyedüllét, na meg tudtam, hogy muszáj. De igazából picit sem érte meg, teljesen eltávolodtunk, egyedül vagyok és magányos, türelmetlen a gyerekekkel. Nagyon eljött a változás ideje.
2015. máj. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En kulfondon elek, a parom otthon van. 2 honapja nem lattam. Meg 3 napot kell varnom, hogy jojjon par napra. Bírni kell
2015. máj. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!