Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nogyogyaszhoz el lehet menni...

Nogyogyaszhoz el lehet menni akkor is ha megjott a mensim? Igy meg tudja valahogy allapitani h terhes vagyok-e?

Figyelt kérdés
Most fog megjonni masodjara a mensim a heten. Viszont nagyon nagyon felek h terhes vagyok, ezert mindenkeppen elmegyek nogyogyaszhoz, de felek h kifutok az idobol mert ez azt jelentene mar h 8 hetes terhes vagyok. Mar van egy negativ tesztem. De az ordog sosem alszik, es jobb felni mint megijedni. Ja es mielott belekottok, vedekeztunk. De nekem ez volt az elso szexualis egyutt letem es ezert is felek h emiatt dobott a baratom h netan kiszakadt a gumi es terhes lettem tole. Nagyon felek L/22

2016. febr. 17. 02:52
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Nem nőgyógyászra van szükséged, hanem pszichológusra. Védekeztetek, menstruáltál az aktus óta és negatív a terhességi teszted, szóval ha ezek után is rettegsz még, akkor ezt kezeltetni kellene. A nőgyógyász valószínűleg finoman elhajtana.
2016. febr. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Nem nem szeretnem. Na teszteltem es megint negativ lett, akkor tuti nem terhesseg?
2016. febr. 17. 14:08
 13/24 anonim ***** válasza:
Értsd már meg, hogy nem lehetsz terhes. De tényleg keress fel egy pszichológust, mert beteg vagy, segítség kell neked.
2016. febr. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Tuti nem vagy terhes, verd ki a fejedből ezt az egészet!
2016. febr. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Úristen.



Könyörgöm, valaki ejtse már teherbe ezt a nőt és essünk túl ezen a témán.

2016. febr. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
22 éves vagyok de nem tudom felfogni hogy hogy lehet valaki ennyire buta. Mintha egy 16 éves kérdését olvasnám. Felnőtt ember vagy.
2016. febr. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%
Ha valakinek megjött a menstruálása, az azt jelenti, hogy nem terhes!!!!!
2016. febr. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

:D :D :D ez vicc? Ilyet 16eves se kerdez!!! Egyebkent ezen a forumon nincs korhatar?

Mert hogy az utolso valaszolo ("menstruálása") sincs meg nagy koru az biztos...

2016. febr. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

Most talaltam, hogy igen is van ilyen. Es nem, nem buta vagyok csak paranoias es a legrosszabb remalom lenne hogy ha terhes lennek.

2016. febr. 22. 09:44
 20/24 A kérdező kommentje:
Ja es olyat is talaltam hogy a terhessegi teszt 10 hetesen sem mutatta h terhes az illeto, sot olyat is hogy az uh-on sem latott semmit az orvos es kiderult hogy megis terhes.
2016. febr. 22. 09:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!