Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nogyogyaszhoz el lehet menni...

Nogyogyaszhoz el lehet menni akkor is ha megjott a mensim? Igy meg tudja valahogy allapitani h terhes vagyok-e?

Figyelt kérdés
Most fog megjonni masodjara a mensim a heten. Viszont nagyon nagyon felek h terhes vagyok, ezert mindenkeppen elmegyek nogyogyaszhoz, de felek h kifutok az idobol mert ez azt jelentene mar h 8 hetes terhes vagyok. Mar van egy negativ tesztem. De az ordog sosem alszik, es jobb felni mint megijedni. Ja es mielott belekottok, vedekeztunk. De nekem ez volt az elso szexualis egyutt letem es ezert is felek h emiatt dobott a baratom h netan kiszakadt a gumi es terhes lettem tole. Nagyon felek L/22

2016. febr. 17. 02:52
1 2 3
 21/24 anonim válasza:

Védekeztetek, (ha a gumi kiszakadt volna azt észreveszed), megjött a menstruációd és van két negatív teszted is. Majdnem biztos, hogy nem vagy terhes. Persze, vannak extra esetek, de olyat még nem hallottam, hogy minden stimmel, semmi sem mutat babára és még is...

Nem vagy terhes. A nőgyógyász, meg majd jót mosolyog magában, vagy épp bunkó lesz, de megvizsgál. Ha annyira félsz menj el, mert még elvisz az ideg...

2016. febr. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Asszem lenyugszok, beszeltem orvossal is o is azt mondta h nem lehetek terhes 3 negativ teszttel meg 2 normalis menstuacio utan.
2016. febr. 22. 14:22
 23/24 anonim ***** válasza:
Jezusom, azert egy pszichologust nagyon erdemes lenne felkeresned, mert nem normalis a reakciod, es hogy meg mindig nem hiszed el, hogy nem vagy terhes!!
2016. febr. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Voltam nogyogyasznal, se a hasi uh-on se a huvelybe bedugos uh-on se lattak semmit.
2016. márc. 9. 19:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!