Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még esély a terhességre?...

Van még esély a terhességre? (görbe)

Figyelt kérdés

Pár napja tettem fel kérdést akiket a mai bosszant kérem "lapozzon tovább" :)

36. ciklusnapomon tartok, ennél hosszabb még sosem volt mert általában 30 naposak. A görbe elég hiányos mert azon a héten amikor lázas beteg voltam nem volt értelme azt jelölni. Az alaphőm pár hónapja magasabb a megszokottnál, ennek nem tudom mi az oka. Orvosnál, endokrinonógusnál jártam, pajzsmirigy, hormonok rendben vannak. Mai teszt negatív. :(

[link]


2016. febr. 17. 07:21
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
A "vérfolt" 1-2 pötty barnázást jelent...azt hittem akkor volt pé-m (de akkor már meg kellett volna jönnie). Lehetséges hogy a 18. napon lehetett a pé? (akkor viszont nem voltunk együtt... :( ) Onnantól számítva viszont még korai is volt a teszt...ugye? Már tényleg nem tudom hogy mit gondoljak. Segítsetek!
2016. febr. 17. 07:26
 2/20 anonim ***** válasza:
Hat, mivel pont a a leglenyegesebb idoben a 11-19. Nap kozott nincs semmilyen adat, akar akkor is lehetett pe, akkor tuti nem vagy terhes, ha nem, akkor meg a 24. Napon is lehetett, de mivel ott egyaltalan nem voltatok egyutt, igy a terhesseg szerintem tuti kizarva, es ha a 24.napon is volt pe, van meg 2 nap mensiig. Viszont a pm erteleidre azert kivancsi lennek, nekem tul magasnak tunik az alaphod!
2016. febr. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

A betegségem alatt és a 24. nap környékén is külföldön voltam ezért nem tudtunk együtt lenni. TSH értéket pontosan sajnos nem tudom, de rendben van nem is kell mennem ezzel kapcsolatban már az orvoshoz.

Én attól tartok hogy ez a hónap is "kuka" :(

2016. febr. 17. 08:09
 4/20 anonim ***** válasza:
Pont így jártam én is.Abban az időben volt 40fokos lázam 4 napig amikor ovunak kellett volna lenni.Persze elmaradt így a mensim sem jött meg a 33. napra mivel az ovu kitolódott a 30.napra így 2 hetet késett.
2016. febr. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 mandiga ***** válasza:

Kedves kérdező. Ovutesztelsz esetleg? A hőd fura, lehet még nem is volt ovud, esetleg az 5-re tippelnék, de az sem biztos. Az én görbém is fura, mondhatni úgy vagyok mint te. Tegnap ismét ovuteszteltem, és pozi lett meg a mai is. Lehet hosszú ciklusnak nézel elébe, ahogy én. Én már sajnos a 65.napon járok, és csak 24-re kaptam időpontot dokihoz.


Ez az én görbém:


[link]

2016. febr. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Kedves utolso, neked tuti nem volt ped ebben a honapban :-( Inzulinreziszteciara, pajzsmirigyre nem vizsgaltak meg? Nem tul szep gorbe, es tulzottnak tartom a mensid is. En felkeresnek egy emdokrinologust a helyedben!
2016. febr. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Ovutesztet nem használok :(
2016. febr. 17. 17:20
 8/20 mandiga ***** válasza:

Nem volt még hormonvizsgálatom soha, ez a 3. ciklusom hogy ilyen. Mióta babát szeretnék, azóta sajnos. előttew pontosan 25 naponta reggel mindig megjött. Szűltem már utoljára 2012 októberében. Megyed nőgyógyászhoz 24-én. A többit nem tudom, hogy hogy működik, de lehet endokrinológushoz is kérek időpontot.

Kicsit félek. :(

2016. febr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
39. nap, 37 fok, negatív teszt még mindig :(
2016. febr. 20. 07:21
 10/20 mandiga ***** válasza:
Kedves kérdező. Mi történt veled azóta?
2016. febr. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!