Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még esély a terhességre?...

Van még esély a terhességre? (görbe)

Figyelt kérdés

Pár napja tettem fel kérdést akiket a mai bosszant kérem "lapozzon tovább" :)

36. ciklusnapomon tartok, ennél hosszabb még sosem volt mert általában 30 naposak. A görbe elég hiányos mert azon a héten amikor lázas beteg voltam nem volt értelme azt jelölni. Az alaphőm pár hónapja magasabb a megszokottnál, ennek nem tudom mi az oka. Orvosnál, endokrinonógusnál jártam, pajzsmirigy, hormonok rendben vannak. Mai teszt negatív. :(

[link]


2016. febr. 17. 07:21
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Ma van a 41.nap, hő 36,9 a szombati teszt is negatív volt. :(
2016. febr. 22. 20:58
 12/20 mandiga ***** válasza:

Feltennéd a görbéd? Még nekem sincs semmi, holnap megyek dokihoz. 71. napomon tartok. Ma nekjem leesett a hőm, remélem ovu miatt. Bízom benne.

Orvoshoz kértél időpontot?

2016. febr. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
2016. febr. 23. 11:15
 14/20 A kérdező kommentje:
Holnap tesztelek...hátha.
2016. febr. 23. 11:16
 15/20 anonim ***** válasza:
Tenyleg nem akarlak elkeseriteni, de ha legkesobb a 23-24. cn-on lett is volna pé, ami a gorbed alapjan elegge ketseges egyaltalan, a tesztnek mar akkor is reg ki kellett volna mutatnia ha baba van! Szerintem ne kelts hiu remenyeket, de keress fel egy endokrinologust is, ha ez mar nem az elso, mert tuti nincs rendben valami a hormonokkal sem :-\
2016. febr. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 mandiga ***** válasza:

A görbéd szerint neked is hosszú lesz a ciklusod.

Én nem látok ovut, legalábbis úgy mint az előttem válaszoló, nagyon kétesélyes. Kiváncsi vagyok, hogy fog alakulni a hőd, ovunak meg kell lennie.

Nagyon szorítok.!

2016. febr. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
43. nap, 36,6 , vérfolt , negatív teszt :( Most van az hogy feladom!!!
2016. febr. 24. 08:55
 18/20 mandiga ***** válasza:

Nagyon sajnállak, és teljesen megértelek. 72. napomon járok, nekem sehol semmi, nődoki ma nemlátott semmi rosszat, azt mondta minden rendben, elküldött vérvételre, vissza kell mennem. Hogy mi lesz ebből nekem is. Félek.

Ne add fel, ha most nem sikerült, ott a következő hónap.

Kiváncsi vagyok a holnapi hődre.

Írd majd meg.

2016. febr. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Ma is 36,6 de erős már a mensi :( 3 éve próbálkozunk, szervi...egyéb baj nincs és mégsem akar összejönni. Tavaly júniusban volt egy vetélésem ...de előtte és azóta se semmi!!!!!
2016. febr. 25. 21:37
 20/20 mandiga ***** válasza:

Nagyon sajnálom. 3 év, az sok idő. Nekem van már gyerekem, és egyből össze is jöttek, de most nem akar.

Nagyon rossz ez így. :(

2016. febr. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!